Here vizsgalat?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem voltam orvosnál hogy a bal herém néha fáj Most volt ilyen először hogy hosszabb ideig fájt most inkább azt érzem hogy húzódik vagy minthogyha gombóc lenne az orvos megvizsgálta és azt mondta hogy hereviszer.

azt is mondta hogy nincsenek elváltozások a herém nincs daganat illetve nincs semmilyen abnormális elváltozás Szóval az lenne a kérdésem hogy miért érzem mindig ezt a húzódás illetve kellemetlen érzést illetve néha kisugárzik a al hasamra baloldalt és néha jobb herém nél is érzem Kaptam gyógyszert ennyi.

Mi a véleményetek?



2018. jan. 30. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért érzed mert herevisszered van.
2018. jan. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ee ez meddig tart?

Kulfoldon tanulok igy eleg necces allandoan orvoshoz jarni

Multheten voltam es kaptam gyogyszert.

Ez nem halalos? Nem lehet kesobb rak vagy ilyesmi?

2018. jan. 30. 13:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Műteni szokták. Azért fáj mert elzáródik az ér és visszafele áramlik a vér.
2018. jan. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Erre nincs gyógyszeres megoldás,csak műtét .Esetleg fájdalom csillapitó. Hogy mindkét herénél egyszerre ilyen legyen,az nagy ritkaság .A fájdalom átsugárzik.

A fájdalmasabb here vénájában van,vagy vannak elzáródások.

A vér kiáramlása nagyon lelassúl,ezáltal a here ereit is felduzzasztja,és fájdalmassá teszi .Mivel gyenge a here vérellása,meg a hűtése is,mert vér hűtés szerepét is csinálja,gyengül a működése is .Még nincs nagy gond,mondta a doki,mert ez nem nála van .Ami ennél a dokinál nem gond,az egy lelkiismeretesnél már az lehet .

2018. jan. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szoval akkor mit csinaljak? Azt mondta muteni lehet de nem javasolja mert a problema ugyanugy fenn alhat utana is.
2018. jan. 30. 14:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben kell műteni és valóban ki is újulhat.A súlyosságától függ,hogy kell e műteni.A helyedben biztonság kedvéért felkeresnék egy másik urológust,hogy vizsgálja meg,meg hát here ultrahangot is végezzen.Kérdezd meg a másik dokit,hogy ő mennyire ítéli ezt súlyosnak és mit javasol.
2018. jan. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!