Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ebyetemre felvételt nyerők!...

Ebyetemre felvételt nyerők! Ti kaptatok már az értesítésről smst, az egyetemtől vagy emailt az adott egyetemről?

Figyelt kérdés

Én csak általános smst kaptam, hogy az 1. helyen megjelölt szakra felvettek. Szakot sem írták ki. - persze tudom.


De egyetemről se sms se email eddig, holott már pár éve jelentkeztem egyetemre -balesett miatt hagytam abba, covid előtt-, akkor úgy emlészkek, hogy szinte azonnal jött egyetemről sms meg email.


Vagy rosszul emlékszek?

Vagy még korai mondjuk emailt várni?


KRE



2021. júl. 23. 06:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is csak a felvételis sms jött meg eddig

ELTE

2021. júl. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez az sms jött nekem is
2021. júl. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor egyedül a felvitől kapsz SMS-t. Az egyetem nekem egyszer sem küldött ilyet. Email pedig pár nap múlva jön a besorolási és felvételi határozatokról. Az egyetem első "hasznosabb" emailje csak ezek után jön (legalábbis nálam így volt).
2021. júl. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ELTE, nem kaptammég e-mailt, csak felvi SMS-t.


ami fura mert van egy másik képzésem is amire tavaly felvételiztem, ott már másnap minden infót megkaptam az egyetemtől.

2021. júl. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ELTE, én még mindig nem kaptam.
2021. júl. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én már kaptam ilyen általános emailt az egyetemrtől. De kb. semmi a tartalma, annyi, nogy Augusztus 2.-án lesz részletesbb tájékoztatás a beiratkozásról.
2021. júl. 25. 19:30
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
ELTE, most jött nekem is egy általános tájékoztató, nulla hasznos információval :D
2021. júl. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!