Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetem Szerintetek hátrány...

Egyetem Szerintetek hátrány ha nem megyek el gólyatáborba? SZE Győr

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm azt mondta hogy az egész a piálásról szól meg minden. En nem vagyok az az ivós típus.

Hátrány ha kihagyom?

Több mint 3000 diákot vettek fel , nem hiszem hogy mindenki el fog menni.

Egyetemen első napokba is szerezhetek barátokat nem?



2021. júl. 24. 20:15
1 2
 11/14 anonim válasza:
Én is oda.
2021. júl. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"mivel nem ismerek senkit félek hogy kellemetlen lenne"


Azért ezt a hozzáállást nem a legszerencsésebb alkalmazni az egyetemi évek alatt.

Oda kell menni, kérdezni, érdeklődni. Rengeteg információ csak a hallgatók között terjed, nincs megosztva nyilvánosan. Ha nincs ismerős, haver, barát, akkor lehet a tárgy (könyebb) teljesítéséhez kapcsolódó infó nem jut el hozzád.

2021. júl. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%

Engem is a sze-re vettek fel (építészmérnök).

Én is eléggé introvertált vagyok, de el fogok menni és szerintem gyertek ti is.

2021. júl. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az mondjuk fura kifogás, hogy valaki azért nem menne, mert senkit nem ismer ott... ha elkezdődik a tanév, pláne senkit nem fogtok így :D
2021. júl. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!