Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehetséges az hogy magántanár...

Lehetséges az hogy magántanár nélkül elvégezzem a gimit,leérettségizzek és lenyelvvizsgázzak angolból és németből is legalább középfokra?

Figyelt kérdés
2021. aug. 20. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Nem értem a kérdésedet egészen: miért kellene magántanár? Ha rendesen jársz iskolába, akkor nem kell semmiféle magántanár, ha magántanuló vagy, akkor esetleg.
2021. aug. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
A gimit el lehet végezni bármiféle magántanár nélkül. A nyelvvizsgákhoz azért nem árt.
2021. aug. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
Igen. Magántanár akkor kell, ha valami már eleve problémás. Én is mindent magamnak dolgoztam ki és mindenre magamtól készültem fel. Érettségi, nyelvvizsga, emelt érettségi... Minden tárgyból meg lehet csinálni az ötöst egyedül is.
2021. aug. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Ha szerencséd van és jó iskolát, jó tanárokat fogsz ki, akkor igen. Egyéb esetben pedig azért ajánlott tanárhoz vagy tanfolyamra stb. járni iskolán kívül, főleg a nyelvek esetében. Legalábbis én egészen biztos vagyok benne, hogy egyéni gyakorlás, szorgalom stb., ide vagy oda, de nekem nyelvtanfolyam egészen biztosan nem lett volna nyelvvizsgám, mert amit nyelvoktatás címén műveltek a gimnáziumban az egy szép nagy, kerek nulla volt.
2021. aug. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Suli és tanárfüggő

Lányomnál mindenkinek két nyelvvizsgája volt érettségire, fiaméknál kb senkinek, négy én alatt négy tanár...

2021. aug. 22. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!