Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Természezvédelmi/vadgazda...

Természezvédelmi/vadgazda mérnök szak tantárgyi feltételei?

Figyelt kérdés
A Gödöllői agrár egyetem oldalán néztem a felvételi feltételeket, de csak azt találtam, hogy angol középfok kötelező. Nem kell valami természetismereti tantárgy? Emelt bioszra számítottam, fura lenne, ha nem lenne kötelező valami hasonló.

2021. aug. 29. 13:05
 1/1 anonim ***** válasza:

kettőt kell választani: biológia v. fizika v. földrajz v. informatika v. kémia v. matematika v. természettudomány v. egy ágazati szakmai érettségi vizsgatárgy(47) v. egy ágazaton belüli specializáció szakmai érettségi vizsgatárgy(52) v. egy idegen nyelv(67) v. egy szakmai előkészítő vizsgatárgy(58)


egyik legyen emelt

2021. aug. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!