Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emlékeztek még a tornadresszre...

Emlékeztek még a tornadresszre amit tesiórán kellett a lányoknak hordani?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőmmel beszélgettünk hogy újra itt az iskola az Ő kislánya most lett elsős és milyen jó. Aztán mondta hogy vett neki tornadresszt mert tesiórán kötelező a lányoknak legalább is alsó osztályba.

Aztán visszaemlékeztünk hogy nekünk még felső osztályba talán még 8. ba is azt kellett hordani és hogy mennyire utáltuk, meg hisztiztünk miatta.


Engem azért érdekel hogy volt-e egyáltalán olyan aki szerette hordani.



2021. szept. 2. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én srác vagyok,de emlékszem,hogy a lányoknak ezt kellett hordani tesiórán.Igen,nyolcadikban is,bár akkor időnként már vehettek rá pólót.Nekünk pedig ujjatlan atléta volt a kötelező végig tornagatyával.
2021. szept. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem van most is es hordom!

39N

2021. szept. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egyrészes tornaruha volt általános iskolában. Aztán felsőben, amikor valaki problémásnak találta ráöltözött, mire gimibe mentünk, már azt nem is hordtuk. Soha nem szóltak érte, így nem hisztizett senki.
2021. szept. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Igen, a középiskolában trikót kellett viselnem. Kötelező volt fekete ujjú rövid ujjú és fehér zokni. Nem megengedett, hogy pólót vagy rövidnadrágot viseljünk a mezen. Még a bugyit sem látták.

Rengeteget gyakoroltunk gimnasztikával, egyensúlyozással, akrobatikával, aerobikkal és így tovább.

2021. szept. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nem kellett soha sem a dressz és egyetlen egyszer sem volt rajtam ilyen ruha. Jó sima fürdőruha nyilván volt rajtam, de tornadressz ami annyiban különbözik hogy ujja van egyszer sem.
2021. szept. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sose kellett tesire. Általánosba sima fehér póló + fekete nadrág volt.

Gimibe meg a suli pólót hordjuk tesire az meg sötét lila.

2021. szept. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem útálta senki nyolcadikban, sőt volt egy lány az osztályban aki sírt hogy egy srác elcsente tőle szünetben és nem akarta visszaadni neki. Egyébként pedig nyáron vettem magamnak egy fekete amerikai hosszú újjút. Sokkal jobb minőségű és nagyon kényelmes. Nadrággal hordtam body helyett.
2021. okt. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

en a lycra hosszu ujju tornaruhara eskuszom! ez a pizsim is ebben alszom! de van itthonkam is ilyen dresszem kiralykek,piros,feher,fekete zold szinekben!

ensze"rettem es szeretem ma is felvenni! nyaron a balatonban ebbben furdok!

varrattam viragmintasat is!-(persze alaja veszk bugyit is es melltartot is! eleg fole egy kis fodros szoknyacska!

39N

2021. okt. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én a Decathlonba veszem :) tánchoz kell :) de szeretem futáshoz is nadrággal, bicajhoz :)
2021. okt. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%

en maximum egy kis fodros szzoknyacskaval hordom! alltalaban -(legtobbbszor)- hosszu ujju tornaruhat! nadragot sose veszek fole futihoz se!olyankor csak a dressz vvan rajtam!

Erzsi 39N

2021. okt. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!