Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha megnyernétek a lottót,...

Ha megnyernétek a lottót, vagy máshogy pénzügyileg teljesen függetlenné válnátok, milyen egyetemi szakra járnátok pusztán kedvtelésből, tudásvágyból, kíváncsiságból?

Figyelt kérdés

2021. szept. 3. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Ókori nyelvek és kultúrák - Asszirológia szakirány, minornak pedig felvenném az Egyiptológiát.


Mert nagyon érdekel a bronzkori kultúra, élet. :)

2021. szept. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Orvosi.


Anno felvételiztem is, max pontos fizika, max belgyógy írásbelikkel, de nem mentem el szóbelizni, mert meghallottam a szüleimet arról beszélni, hogy apu munkahelye megszűnik, két testvérem még tanult. Mivel az egyetem 250 km, azt hazudtam, nem sikerült a szóbeli, nem vették fel és elmentem dolgozni. A mai napig nem tudják az igazat...

Azóta is nagyon sokszor eszembe jut, valahogy nem találom magam, pedig már 40 felett járok.

2021. szept. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Kulturális antropológia
2021. szept. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Gyógypedagógiát tanulok, milliárdosként is ezt tanulnám, csak kevésbé aggasztana, hogy hogy fogok megélni, hogy maradok majd motivált. Esetleg utána elvégeznék egy anglisztikát, mert miért ne.


Ugyan nem egyetemi szak, de szívesen járnék japán nyelvtanárhoz illetve zongorázni is szeretnék, de egyetem plusz munka mellett ezekre se időm, se pénzem.

2021. szept. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sajtadó ***** válasza:
74%

Nem az, hogy mit, hanem, hogy hol.


A Stanfordon szeretnék mesterséges intelligenciából PhD-zni.

2021. szept. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Nagy álmom az állatorvosi, valószínűleg azt választanám. Mérnöknek tanultam, nincs már keretem állami képzésen tanulni és nem is érzem rossz választásnak, hogy ebbe fektettem de idősebb koromban biztos szívesen nyitnék egy kis magánrendelőt. :)
2021. szept. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%
Pszichológia, kriminológia.
2021. szept. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
94%
Pszichológiára. Szerintem a személyiségem nem olyan, hogy dolgozzak benne, de hobbiból szívesen tanulnám :)
2021. szept. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!