Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit lehet tenni, ha egyetemen...

Mit lehet tenni, ha egyetemen a tanár már előre kommunikálta, hogy nem fog órát tartani?

Figyelt kérdés

Online oktatás van nálunk, eléggé szívatós a tárgy, jelezte, hogy nem fog órát tartani, se online, se offline, hanem feltölt egy jegyzetet, amiről már előre tudom, hogy önállóan lehetetlen lesz feldolgozni.


Ha ezzel elmegyek tanszékvezetőhöz, dékánhoz, akkor mi lesz? Végső soron én/mi fogjuk megszívni, mert a tanár majd "Bosszút áll", ha emiatt neki ebből baja lesz, megjegyezem kötelessége lenne órát tartani.


2021. szept. 6. 20:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag? Vagy semmi, vagy rosszabb helyzet, mint a mostani. Nekem volt olyan tanárom egyetemen, aki az első órán kijelentette, hogy a vizsga kizárólag X könyvből lesz, de ő arról egy szót sem fog beszélni, mert nagyok vagyunk, és el tudjuk olvasni, meg tudjuk tanulni.

Cserébe totál más, nem hogy a tárgyhoz, a karhoz semmi köze témákról mesélt nekünk, amik bár így visszatekintve emberileg többet adtak, mint a további 17 eltöltött évem az oktatásügyben összesen, de hogy mire kapta a fizetését, a mai napig nem tudom... cserébe, amikor az alattunk lévő évfolyam elkezdte mindenhol felnyomni, átállt arra, hogy oké, akkor ő lead plusz anyagot, de azt vissza is kéri. Az érintett évfolyam átlaga 2 egész jeggyel lett rosszabb, mint előtte-utána bárkinek.

2021. szept. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!