Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek az jogos hogy egy...

Szerintetek az jogos hogy egy 8.os gyereket nem emged ki a tanar,orarol wcre?

Figyelt kérdés

A konzervativ,osdi felfogasu emberek kimeljenek a valaszuktol.

Ha egy diak felfazik? Vagy nagyon szorong es nem birja tartani?

Eleve sok diak kellemetlennek tartja megkerdezni a tanart hogy ki mehet e, na meg ha azt valaszolja hogy nem akkor az milyen rossz lehet mar.



2021. szept. 18. 23:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Erre a kérdésre így nem lehet választ adni. Egyszeri alkalom /többszöri alkalom? Balhés diák /rendes diák? Dolgozatiras közben /órán? Stb

Stb.


Nyilván egy suttyó gyereket nem engedek ki másodjára, harmadjara egy órán. Dolgozatiras közben pláne nem, csak ha végzett.


Mostanában annyi a sunyiskodo diák, hogy én egyáltalan nem csodálom, ha a tanárok így viszonyulnak hozzájuk.


Ha viszont rendes tanuló, nem doga írás, stb, akkor jelezni kell a tanárnak, hogy holyaghurutja van, muszáj kimennie.

2021. szept. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Egyszer-egyszer ki lehet menni, de ha sportot űz belőle és hobbiból jár ki, addig sincs órán, akkor nem.
2021. szept. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Ha felfázott maradjon otthon. Egy 8.-os már elég nagy ahhoz, hogy kibírja a 45 percet.

Amúgy ha őt kiengedi akkor a többiek jogosan elvárhatják, hogy ők is kimehessenek. Ilyenkor nyilván sokan kihasználnák, hogy lógjanak még pár percet

2021. szept. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz, hogy nem tul jo mert igy el loghatjak az orat. Viszont en visszaemlekszek, hogy anno 8.ban annyira szorongtam a helyzettol hogy minden szunetben rohangaltam mosdoban.
2021. szept. 18. 23:55
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
A kóros szorongást orvosilag kezelni kell, a pisilés nem oldja meg.
2021. szept. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%

45 perc simán kibírható, egy 8. osztályostól meg elvárom, hogy legyen annyi esze, hogy ha mosdóba kell mennie, azt elintézi a szünetben. Aki óra végéig nem tudja tartani, annak már kellett a szünetben is, csak nem foglalkozott vele.

Ha meg betegség van a háttérben, azt kezeltesse.

2021. szept. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

Ha a gyereken tényleg látszik, hogy nagyon kell neki akkor kiengedném a mozsdóba. Viszont ha egy 30 fős osztályban percenként egy gyerek menne ki a mozsdóba (csak azért hogy szívassa a tanárt és tönkrevágja az órát) akkor nem engedném ki.


Halkan jegyzem meg ha a tanár kienged egy diákot a mozsdóba és ott a diák rosszul lesz akkor a tanárt veszik elő. Az én sulimban volt erre példa. Meghurcolták a szegény tanárt mert a gyerek a mozsdóban elcsúszott és beverte a fejét. Gyerekként nem is értettem, hogy a balesetet szenvedett osztálytársam szülei miért is üvöltöztek a fizikatanárral.

2021. szept. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Az említett dolgok mellett én még a menstruáló lányokat is figyelembe venném. Nekem például nagyon erős vérzésem van, minden szünetbe betétet/tampont kellett cserélnem. Ha pont órán éreztem azt, hogy lassan átázik, akkor kikéreckedtem. Szóval még őket engedném ki, de ennyi.
2021. szept. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Jogosnak nem mondom, hogy jogos, de azt is hozzáteszem, hogy a 8.-os (és minden attól feljebbi) korosztály nem feltétlenül minden esetben a szükségleteit intézni akar kimenni óra közben. Chatelni, telefonálni a barátnővel/szerelemmel, stb. Ha notóriusan megy ki mindig valaki, előbb utóbb megjegyzi a tanár, hogy miért mindig nála kell mennie...
2021. szept. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
És pl egy lány hogy tudja csak a szünetre időzíteni a menstruációjat? Vagy azzon át? Hmm?
2021. szept. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!