Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek bejáros legyek...

Szerintetek bejáros legyek vagy kollégista?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok. Nemrég elköltöztünk egy városból egy másik megye kicsi falujába. 28 km-re van az iskola, úgyhogy átszállással együtt körülbelül olyan 1 óra az út oda és vissza is. Szerintetek ez már túl fárasztó lenne vagy még kibírható? Esetleg ti is jártatok be hasonló messziről? Hozzáteszem, mivel nem lakok brutálisan messze a sulitól, ezért a gyűjtőkollégiumba vennének csak fel, ahol elég gyér gyerekek laknak, tehát oda nem jó szájízzel mennék be.

2021. szept. 21. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem kibírható
2021. szept. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább utazz.
2021. szept. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt sajnos magadnak ell eldöntened, itt, mi, akik nem ismerünk téged, nem fogunk neked jó tanácsot adni, hanem mindenki a maga véleményét fogja rádigazítani.

Esetleg az anyagi háttérre is gondoljál: melyik az olcsóbb ? Minden nap buszozni, vagy (szerinted) nem jó kollegiumot fizetni ?

2021. szept. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Anyagi szempontból a kollégium egy pár ezer forinttal lenne csak olcsóbb egy bérletnél, úgyhogy az nem számít.
2021. szept. 22. 18:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bejárás, mindenképp. A 2x 1 óra az semmi, itt Budapesten is utaznak ennyit városon belül a gyerekek.
2021. szept. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, én Bp-en jártam középiskolába és legalább ennyit, de inkább többet utaztam. S nem voltam ezzel egyedül az osztályban. Meg lehet szokni. Az is igaz, hogy sok időt vitt el az életemből ez az utazgatás.
2021. szept. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hogy döntöttél?
2021. dec. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
bejárás
2021. dec. 18. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!