Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Corvinus egyetemen mennyi...

A Corvinus egyetemen mennyi időt vesznek el kb. az órak a hétből?

Figyelt kérdés
Én abban a hitben voltam, hogy az egyetemen naponta van vagy 2-3 óra, akár olyan nap is van, amikor nincsenek óráid és így van időd élni is. Az egyik imerősőm most kezdte az egyetemet(nem Corvinus, hanem Egerben), és neki reggeltől estig folyamatosan vannak órái, asszem olyan is van, amikor 9-kor végez. Ez hogy van valójában? Legfőképp a Corvinus vagy a BGE érdekelne.

2021. szept. 25. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
A napi 2-3 óra is sok, ha kiszámolod. 1 óra 90 perces, órák között 30 perc szünet van, tehát ha 3 órád van akkor 5.5 órát vagy bent, feltéve ha nincs egy lyukas valahol, mert akkor többet. Simán el tudod tölteni az idődet úgy, hogy csak bejársz az egyetemre. Nekem nincs 9ig órám, csak 6-ig, de szerintem az is nagyon késő, főleg egy héten kétszer.
2021. szept. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
A Corvinuson a 3 kredites tárgyakból heti 1 óra van, az 5 kreditesekből 2. Tehát egy átlagos félévben kb 10-12 óra hetente. Ezt le lehet osztani 3-4 napra kényelmesen. Általában lesz 1-2 lyukas óra is
2021. szept. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A BGE-n is úgy van, ahogy a #2-es írja. Csak itt 6 kreditesek és 3 kreditesek a tárgyak. Egy óra 90 perces, és 10 perc szünet van közöttük.

Ha gyors vagy tárgyfelvételnél, és nincsenek rosszkor fix órák, akár szerdán végezhetsz is egész hétre (én is így csinálom).

2021. okt. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!