Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most akkor mi a helyzet?

Most akkor mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Lesz digitális Oktatás? Én azt hallom hogy igen, a hírekbe azt mondják hogy nagyon nőnek a számok! Akkor most lesz online oktatás?

2021. okt. 10. 21:53
A kérdező szavazást indított:
Lesz
Nem Lesz
Ki tudja ezeknél a lelenceseknél
29 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%

Szerinted egy átlag gyakoris felhasználó tudja erre a választ? Szerintem nem.

Ha lesz is, biztos nem jövőhéten, mivel nőnek a számok, és neadjisten olyan helyzet lenne mint Romániában, akkor tán november vége, december elejére tenném, vagy maximum téli szünet után. Isten adja, hogy ne legyen ilyen helyzet, hiszen a járványban 30000 ember elhunyt, és nem, nem ér annyit a kényelmem, hogy ennyi ember beteg legyen.


Nekem rohadtul mindegy hogy lesz-e vagy nem, mert ígyis úgyis tanulok.

2021. okt. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
25%

#1

Reálisan sokkal előbb lesz.

Jelenleg kb. nulla védekezés van és védekezés nélkül itt exponenciális növekedésről van szó.

2021. okt. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

#2

Pontosan erről beszélek!

2021. okt. 11. 14:46
 4/24 anonim ***** válasza:
44%

Sokkal előbb? Nem hiszem. A vadászati kiállítás már lezajlott, érdekes eddig nem nagyon volt erről szó, csak, hogy az "oltás működik", szerintem most fog előjönni először a védettségi igazolvány, de sztem az se fog segíteni, így rá 2-3 vagy 4 héttel jönni fog az iskolazár.


Ez csak egy elmélet, nem tudom mi lesz.


Mondjuk nekem annyi észrevételem, van, hogy ne bujjunk már be a vírus mögé, a kényelmünk miatt. EBBE A VÍRUSBA EMBEREK HALTAK MEG!

Ne a vírusnak szurkoljatok, mert nem akartok suliba menni.

Amúgy nem mindenki akar digitális oktatást, sztem többen vannak ők, mint Ti. Nekem mondjuk mindegy bár azért annyira nem, mert matek, fizika emelt járok, és azokat kicsit nehezebb feldolgozni otthon mint a suliba.

2021. okt. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
89%

#4

Legalább ne hazudtál.

A vadász kiállítás nem zajlott le, mivel október 14.-éig tart.


A személyeskedésed meg a másik, ami elég paraszt. Nem járok iskolába. Homeoffice-ban dolgozok.

Nekem mindegy, hogy mi van, csak arról beszélek, ami reális.

2021. okt. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Október 1-én kezdődött, addig semmi hír, 14-e meg már csak 2 nap.

Amúgy mitől is hazudnék? Reális? Mennyire reális amit itt felvázolsz? Reális az, hogy 2000 fertőzöttnél tavaly nyitva voltak a sulik, de 2020-ban 6-nál zár? Most már van a kezünkben oltás is.


Mielőtt sírsz gondold át, mit ugatsz.

2021. okt. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

#6

"Amúgy mitől is hazudnék?"

Igen, tagadhatatlan, hogy még iskolába jársz.

Ez volt az állításod: "A vadászati kiállítás már lezajlott"

Ha még megy, akkor kérlek mond meg, hogy az állításod igaz vagy sem.


"Mennyire reális amit itt felvázolsz? Reális az, hogy 2000 fertőzöttnél tavaly nyitva voltak a sulik, de 2020-ban 6-nál zár?"

Az eléggé.

Persze ehhez olvasni is kellett volna, nem csak okoskodni.


Egy új vírus esetén elővigyázatosságból nyilván zárnak az emberek, akár alacsony esetszámnál is, főleg úgy, hogy előtte az volt róla az egyetlen infónk, amit Wuhan-ban láttunk, ami nem volt felkészülve erre.


Amint pedig többet tudnak a vírusról az emberek, úgy képesek eldönteni, hogy mikor milyen szigorú korlátozást célszerű bevezetni.


Nos, nálunk ilyen szempontból az ember életek nem számítanak, hanem akkor zárunk, amikor már a kormánynak több szavazatot visz a nyitvatartás, mint hoz.

Ezeket a számokat októberben is el lehet érni, de november közepénél kb. mindenképp.


"Mielőtt sírsz gondold át, mit ugatsz."

Tekintve, hogy kettőnk közül te vagy, aki alapvető dolgokat nem ért, így talán kussolni kéne és előbb kérdezni. :)

2021. okt. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Te vagy az aki kiforgatja a szavaimat, mert olyan sikhulye, hogy ott van leragadva hogy egy olyan dologba pofázik belőle amit őt egyáltalán nem érinti. :)
2021. okt. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha lesznek korlátozások, oltásokkal, védettségi igazolvány szerint lesz, de a 18 éven aluliakat (khm már van gyerekek oltása, de szegregálni nem.fogják őket) nem érintik! Ergo az iskolát vagy nyitvatartják, vagy zárva lesznek.

De van védőoltas, nem úgy mint eddig!!!

2021. okt. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Tavaly ilyenkor már rég kellett maszk, idén nálunk semmi EDDIG, ezért írtam hogy sztem december HA LESZ. Először akkor a járványügyi intézkedéseket vezetik be. Van esély rá, hogy úgy lesz mint 2 eve de elég kevés, és sztem nem az iskolákkal kezdik, mint ahogy tavaly sem.


Itt senki sem tudja mi lesz, ezek csak fikciók, nem is értem miért kérdezi meg a kérdező kb naponta 15x mikor lesz, ha ennyire nem akar menni húzzon dolgozni.

2021. okt. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!