Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az ELTE után melyik jogi...

Az ELTE után melyik jogi egyetem a legjobb?

Figyelt kérdés
PTE, PPKE, SZTE,vagy esetleg Debrecen? csak azért kérdezem, mert ha minden jól megy akkor lehetőségem lenne a pécsi egyetemen tanulni, de úgy tudom, hogy a szegedi, meg a Pázmány is elég jó, mi a véleményetek?
2010. szept. 15. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Tök mindegy, csak végezd el. Soha senkit nem fog érdekelni, hogy hol végeztél. Egyébként meg mindenki azt fogja dicsérni ahova jár, olyat meg úgysem találsz aki járt mindegyikbe, és össze tudná neked hasonlítani.
2010. szept. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Miért pont az ELTE után? Olyan nem jó, ami jobb nála?
2010. szept. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
SZTE jobb, híresebb, régibb, hazai és nemzetközi viszonylatban is elismertebb az ELTÉnél, bár keményebb is,m Debrecent, Miskolcot nem ajánlom. Nem végeztem egyiken sem csak jogászok között dolgoztam anno egy cégnél ahol több helyről jöttek,de mind így látta a sorrendet.
2010. szept. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A SZEGEDI EGYETEM RÉGIBB HÍRESEBB AZ ELTÉNÉL? TUDATMÓDOSÍTÓKAT SZEDSZ VAGY MI? AZ ELTE A LEGRÉGIBB FOLYAMATOSAN MŰKÖDŐ HAZAI EGYETEM, 1667-BEN ALAPÍTOTTÁK A JOGI KARÁT... ÉS A LEGTÖBB JOGÁSZAKADÉMIKUS IS AZ ELTÉ-N TANÍT (BÁR NEM AZ ELTE MIATT LETTEK AKADÉMIKUSOK, HANEM A 8/9-ÜK A JOGTUDOMÁNYI INTÉZET MIATT...
2011. ápr. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Meg azért mert a szocializmusban sikerült magukat jó mélyen benyalni oda. Az SZTE-n mindig is jobb volt a jogi képzés, és nemzetközileg valamint hazai viszonylatban is erősebb.
2011. ápr. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ostobaság. Utolsó államvizsgámat Szegeden tettem le az ELTÉ-s évek után, római jogi érvelésemet a polgári jogi tételmondás megkezdésekor szájtátva hallgatták. (Végül jót kaptam.) Amúgy hálás vagyok Szegednek, de ne tömjénezzük, tán még egy akadémiai doktor sincs ottan a jogon.
2011. ápr. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Benyalni? Azzal nyaltak, hogy publikáltak? Azért egy akadémiai levelező tagsághoz kemény követelményeknek kell megfelelni, ott mit sem ér a nyalás, ha nincsen fél tucatnyi monográfiád (lehetőleg különféle idegen nyelveken).
2011. ápr. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az ELTE a legrégebbi? Pécsen már 1367-ben volt egyetem, bogárkám :)
2015. okt. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szövegértés: a legrégibb, folyamatosan működő egyetem.

Egyébként itt Pécs irreleváns.

2017. szept. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Te idota mindenki tudja hogy a pázmányra járnak a menő arcok.

Szoval hajrá Pázmány!😎

2020. aug. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!