Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akik a mesterkepzés (nappali)...

Akik a mesterkepzés (nappali) mellett dolgoznak, hogyan tudják megoldani?

Figyelt kérdés

A munkát, hogy ott is legyenek , de az órákra is bejárnak?


Tapasztalatokat írnátok?



2021. okt. 26. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

BCE-re jártam gazdinfó mesterre, nálunk kb. mindenki dolgozott részmunkaidőben (gyakornokként) az iskola mellett. Volt aki főállást is vitt, bár ő inkább kötetlen munkaidőben csinálta és nem kellett bejárnia irodába.

A legtöbb egyetemen azért már számítanak arra, hogy a mester mellett sokan dolgoznak és próbálják az órarendet úgy alakítani, hogy belesűrítsék 1-2 napba az órákat, vagy lehetőleg késő délután vagy kora reggel legyenek.

2021. okt. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
lehet kérni egyéni tanrendet, akkor nem kell mindenre bejárni.
2021. okt. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És azt hogy kell kérni?
2021. okt. 26. 20:10
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat❤
2021. okt. 26. 20:10
 5/8 A kérdező kommentje:
És milyen indokkal lehet kérni egyéni tanrendet?
2021. okt. 26. 20:21
 6/8 anonim ***** válasza:
43%

Pontosan azzal az indokkal, hogy dolgozol.


Nálunk olyan van, hogy ha részmunkaidőben dolgozol, néhány tárgyra nem kell bejárni. Nyilván mindent ugyanúgy teljesíteni kell ennek ellenére, és nem árt mellé egy rugalmas munkahely, hogy legalább zh-ra elengedjenek, vagy ilyesmi. Én most úgy vagyok, hogy hétfő-szerda munka, kedd-csütörtök egyetem. Hétfőn egy, szerdán két előadásom lenne, de ezekre valószínűleg munkától függetlenül sem nagyon járnék be.

2021. okt. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk munka miatt nem adnak egyéni tanrendet, az egyéni probléma, oldd meg, őket nem érdekli.
2021. okt. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pszichológia mesterképzésre járok. Nálunk is az emberek 3/4-e dolgozik. Én előadásokra nem nagyon járok be, viszont pont emiatt, mert sokan dolgoznak, meg szoktuk kérdezni a tanároktól, hogy felvehetjük-e az előadást és így azok is meg tudják hallgatni, akik nem tudtak rajta részt venni.
2021. okt. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!