Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak, 3-ast kaptam...

Mit csináljak, 3-ast kaptam matekból?

Figyelt kérdés
Nagyon elrontottam ezt a dogát és csak 3as lett. Eddig mindig 5-öket írtam. Nagyon fontos nekem, hogy jó jegyeim legyenek, mert végzős vagyok és kellenek a pontok. Anya próbált megvígasztalni, de én csalódtam magamban és nagyon összetörtem. Tudom, hogy lesz esélyem kijavítani, de akkor is zavar. Mehetett volna jobban, és én mégis csak ennyit értem el. Folyamatosan marcangolom magamat és a sírás kerülget.

2021. nov. 5. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hanyszor fogsz meg ennel rosszabb jegyet kapni egyetemen/hany vizsgan fogsz meg elhasalni. Ezt be kell fejezned felesleges ilyenen kiakadni. Gondolom lassan 18 eves vagy mar az is. Enn nagyobb problémad ne legyen az életben.
2021. nov. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy felesleges, de akkor is fáj. Nagyon maximalista vagyok és nekem nem elég ez a jegy.
2021. nov. 5. 18:54
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Néhány hete ugyanígy jártam, 2-es lett egy doga amire sokat készülte egy olyan tárgyból amiből eddig mindig 5-öseim voltak. Eleinte engem is nagyon zavart. Nekem az segített, hogy kiszámoltam mennyi jó jegy kéne ahhoz hogy ötösre álljak, hiszen úgy már láttam, hogy nem is annyira vészes a helyzet.
2021. nov. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
15%
Meg ne halj már.
2021. nov. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
97%
Hú ma a Rendszerelmélet ZH-m 3-as lett én nem sírtam pedig 240 emberből csak 110 bukott :)
2021. nov. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Foglalkozz inkább azzal, hogy mit rontottál el és vajon miért, legalább megismered a saját hibáidat, hogy máskor elkerülhesd. Nem készültél-e eleget, vagy nem jól gyakoroltál, facebook-oztál közben, félvállról vetted, vagy csak doga közben voltál figyelmetlen, elnéztél valamit. Erre fordítsd az energiát, a marcangolással semmire nem mész.
2021. nov. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Menj oda a tanárhoz, hogy ki szeretnéd javítani.
2021. nov. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Én ölni tudnék egy matek hármasért. :)
2021. nov. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyetemem is lesz matekod imádkozni fogsz a kettesért. Én mindig kitűnő tanuló voltam, általánosba, középsuliba, hát ez egyetemen már közel sem lesz így. Nincs abból semmi probléma ha becsúszik egy rosszabb jegy. Én is maximalistaként kezdtem el az egyetemet, de rájöttem hogyha nem valami nagyon laza szakra jársz akkor lehetetlen mindenből mindig ötöst szerezni.

Fel a fejjel, az élet megy tovább! :)

2021. nov. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%

"Nagyon maximalista vagyok"

Abba bele lehet halni...

2021. nov. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!