Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik iskolát válasszam?...

Melyik iskolát válasszam? újbudai széchenyi istván vagy józsef attila gimnázium?

Figyelt kérdés
mennyivel erősebb a jag, mennyivel kell többet tanulni? melyik iskolában hány órátok van egy napon, héten? milyen emberek járnak oda? jag-ban muszáj versenyekre menni? melyik van jobb helyen? elore is nagyon köszönöm a válaszokat

2021. nov. 17. 18:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj bejutni a Jag-ba. Én is oda akarok menni, azt hallottam, nagyon jó. Nem muszáj versenyezni. Tanulni mindenhol kell, szerintem, aki jól akar érettségizni, és itt nagyon jók a tanárok. Jobban megközelíthető, a Móricz Zs.körtéren van, bármivel odajutsz.
2021. nov. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
+1 szavazat a JAG-ra.
2021. nov. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. úgy gondoltam énis hogy elsőnek jelölöm a jag-ot és másodiknak szig, de félek hogy a jag nagyon erős, és nem csak tanulni akarok minden nap
2021. nov. 18. 19:45
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Pont, hogy ahol jobbak a tanárok, ott kell kevesebbet tanulni, mert ha órán jól elmagyarázzák, jól strukturálják a tananyagot, jobban megérted, kevesebb energiát kell otthon belefektetned. Az érettségire is jobban felkészítenek, nem az lesz, hogy meg kell szakadnod az előtte lévő hónapokban, hanem egyenletesen kapod a terhelést. Egyébként a Jag-ba bejutni nehéz, bent maradni könnyű, pont mert hatékonyan támogatják a tanulást.
2021. nov. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
bekerülés menni fog szerintem, de ezek szerint akkor a bentmaradás is
2021. nov. 21. 22:54
 6/20 anonim ***** válasza:
Hajrá Jag! Ha bármi kérdésed van írj nyugodtan. :)
2022. jan. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
elsőnek jelölöm a Jag-ot. általában milyen a közösség? a nyelveket jól tanítják? van bármi szabály öltözködésre, hajfestésre stb?
2022. jan. 16. 13:50
 8/20 anonim ***** válasza:
A közösség általában nagyon jó, a gólyaprogramok zseniálisak szoktak lenni, a nyelveket nagyon jól tanítják összességében. Van anyanyelvi francia, spanyol, és orosz lektor is. Sok a program, már amikor nincs covid, így a közösség szépen tud épülni. Hajfestéses, öltözködéses szabályról én nem tudok, persze nem biztos, hogy a legjobb ötlet az első időkben egyből köldökig dekoltált felsőben iskolába menni zöld hajjal.
2022. jan. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

“az iskolában tiszta, ápolt, kulturált külsővel, a helyhez, alkalomhoz illő,

az időjárásnak megfelelő öltözékben jelenjen meg” a házirendben ennyit találtam, azért remélem nem veszik olyan szigorúan. amúgy oroszt szeretnék tanulni

2022. jan. 17. 19:53
 10/20 anonim ***** válasza:
Azt viszont fontos tudni, hogy amennyire én tudom, ha túl sokan akarnak pl. spanyolt tanulni, akkor szétszedik a csoportot, és valaki átkerül egy másik nyelvre, hogy nagyjából minden nyelvi csoportban ugyanannyi ember legyen, ez az orosznál nem gond, arra nem szokott túljelentkezés lenni, talán a spanyol necces ilyen téren csak.
2022. jan. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!