Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mostanában be...

Szerintetek mostanában be fognak zárni az iskolák ( gimnáziumok ) ?

Figyelt kérdés

2021. nov. 20. 22:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
Most nyitott a karácsonyi vásár, a jégpálya. Miért pont az iskola zárna be?
2021. nov. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
32%
Ennyire büdös dolog iskolába járni? Én tavaly se zártam volna be, túl nagy lett a jólét, és pont ezt az eredményt hozta, amit vártam.
2021. nov. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Először is ki mondta hogy nem akarok iskolába járni ? Kedves #2

Egy szimpla kérdés volt , megnyugodhatsz !!

2021. nov. 20. 22:20
 4/19 anonim ***** válasza:
62%
Nem fognak bezárni. Szinte semmilyen járványügyi korlátozás nincsen, ráadásul hamarosan itt a téli szünet. Akkor miért zárnák be a középiskolákat? Az lesz az utolsó gondolatuk. Ha sor kerül ilyen intézkedésekre, akkor előbb az egyetemek fognak áttérni online oktatásra, a középiskolák csak legvégső esetben. Igaz, hogy a tavaszi időszakban mindenhol azt hirdették, hogy zökkenőmentesen ment az áttérés a digitális oktatásra, de a valóságban rengeteg iskolában romlott az oktatás színvonala (sok helyen a technikai feltételek sem voltak adottak), a diákok átlaga és tudása is. Ez elsősorban akkor mutatkozott meg, amikor most ősszel visszakerültek az iskolapadba... Persze mindenhol vannak kivételek, de a kormány is rájött arra, hogy a középiskolákban a személyes oktatás alkalmas legjobban a tudás átadására.
2021. nov. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
Karácsonykor szerintem be fognak zárni az iskolák. A kovid miatt is elképzelhető, de ez a fertőzöttségi adatoktól fog függni főleg. Ki tudja, lehet idén már nem zárják be őket. Lehet nem minden iskolát zárnak be.
2021. nov. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
66%
Az online oktatás az egy nagy baromság volt. Elcsalták sokan a dolgozatot ott, ahol tudták. Ugyanezt mondom az érettségire is, ahol nem volt szóbeli vizsga. Nem tükrözi a tényleges tudást, hacsak írásbeli vizsga van. Az életben sem csak írsz embereknek, hanem beszélsz is velük. Többek között állást is így keresel. Nyilván erre azt mondják, hogy de ennek az állás kereséshez semmi köze, de van. Ugyanez igaz a szóbeli vizsgára. Ha egy ember nem tud megnyilvánulni vagy a tárgyi tudás nem megfelelő, bukik, ugyanígy elutasítanak egy munkahelyen. Így is sok a hülye, arrogáns nagyképű diplomás, hát még ettől mennyi ilyen lesz.
2021. nov. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%

"sok helyen a technikai feltételek sem voltak adottak"

Mondd nyugodtan, hogy sehol.

2021. nov. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Sok diák arra hivatkozik, hogy az online oktatás alatt jobbak voltak a jegyei. Holott, a jobb osztályzat finoman szólva nem jelenti egyértelműen azt, hogy jobban is tanult. Hallani arról, hogy egyes tanárok milyen lazán osztogatták a 4-eseket és 5-ösöket olyan teljesítményekre, amik szemtől szemben egy hármast jó, ha megérnek.
2021. nov. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Itt most nem arrol kerdeztem miért volt rossz hogy bezártak az iskolákat ! Azt én is tudom hogy a gyerekek Több mint fele semmit nem tanult 😅
2021. nov. 21. 10:58
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
Kórházi leterheltségtől függ. Sajnos nagyon nagy sebességgel növekszik a kórházban ápoltak száma / lélegeztető gépen levők száma, de hogy ez mondjuk 2-3 hét múlva hogy fog festeni (amikor a kormány szerint tetőzni fog a járvány) azt senki sem tudja. Nyilván van egy nagyon kritikus pont amikor már az iskolákat is zárni kell, de ez attól függ hogy az átoltottság és a napi adatok a mostani szigorítások függvényében hogy változik. Az is lehet hogy sikeres lesz az oltási akcióhét és el tudjuk kerülni a további szigorításokat (bár sok esélyt nem látok rá). Viszont ahogy fentebb is mondták, ha zárnak akkor először egyetemeket fognak és utána még talán a gimiket is. Általános iskolákat kizártnak tartom hogy átteszik digitális oktatásra (legalábbis remélem). Egy szó mint száz, szerintem van rá esély, de jobb lenne ha nem zárnának.
2021. nov. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!