Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor állunk már végre vissza...

Mikor állunk már végre vissza digitális tanrendre?

Figyelt kérdés

Fárasztó mindennap 1 órát utazni a suliig

Hiányoznak a jó kis puskázható online dolgozatok

Hiányzik a visszanézhető tanóra


2021. dec. 6. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Te vagy az a kérdező, aki hetek óta folyamatosan kijárási tilalomért nyafog?


NEM a digitális tanrend a normál ügymenet, hanem a jelenléti.

2021. dec. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%

Jajj oda ne rohanjak...


Mások is ingáznak, akár napi 3-4 órát is összesen, mégsem panaszkodnak.


Szóval hiányolod, hogy hülye maradhass. És mielőtt megszólalnál: Persze, én is puskáztam, csak én azzal tanultam is, hogy leírtam mindezt egy papírra. Sok dologra a mai napig így emlékszem.


Ez még egy jó érv is lehetne, de ki gátol meg abban, hogy felvedd az órát jelenléti oktatásnál is? Az érdektelen tárgyaknál én is ezt csináltam, a francnak volt kedve lekörmölni azt, hogy mi történt Nándorfehérváron 1566-ban.

2021. dec. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
2: Na igen. Ma már nem kell megírniuk a puskát, elég csak Ctrl+V-zni.
2021. dec. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%
Nem fogunk.
2021. dec. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem lesz még online oktatás, de kizárt, hogy idén vagy a 4. hullám alatt. Lesz majd valamikor (neadjisten) egy új variánstól, vagy akár az omikrontól egy ötödik járványhullám, ami a kiszámíthatatlansága miatt elhozhatja újra az online oktatást.
2021. dec. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!