Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem szólnak hozzám az osztályt...

Nem szólnak hozzám az osztálytársaim, utálnak, vagy mi az oka?

Figyelt kérdés

Kilencedikben, három évvel idősebben, (18 évesen) jöttem ebbe az iskolába, mert szakmát váltottam, emiatt elbuktam a régi iskolámban elvégzett elvégzett 9-10.évfolyamom.

Tehát három évvel idősebb vagyok náluk (Ők most 18,én most 21).

Most vagyok végzős, de vissza van még jövőre a szakmai év.

Egésznap nem szól hozzám semelyik, rendesen kerülnek.

Nyílván szar, hogy nem tudok egész nap senkivel beszélni/kontaktust folytatni.

Milyen tippeitek vannak?



2021. dec. 7. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Sajnalom. Ne vedd fel, mert ez csak őket minősiti. Alapvetően van egy lenező mentalitás a mai fiatalokban, hogy kiközösítik azt, aki különbözik tőlük úgy, hogy nem is ismerik. Nincs mit vesztened, menny oda és kérdezz rá nyiltan egyébkent. Engem azert közösítettek ki mert faluból jutottam be egy neves gimibe, aztan negyedik végére meg mar jo "lettem volna", mert okos voltam. De egy kicsit visszanyalt nekik a fagyni, mert az egyik legjobban piszkáló sracnak, aki azt hitte k* okos szar lett az érettsegije, főleg matekból. Én soha nem voltam jó matekbol, de 4 irtam ő 3-ast, és hat szép vagy nem kárörvendtem. Fokuszalj arra hog, te legyél korrekt, emberséges és egyenes. Nyugodtan menj oda es szembesitsd oket ezzel.
2021. dec. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tehát anno 18 évesen, gyakorlatilag felnőttként csöppentél 15 éves gyerekek közé. Ilyen életkorban néhány év korkülönbség is szörnyen sokat számít, nem csoda hogy megnehezítette a beilleszkedést. Próbálj az iskolán kívül (hobbik, sport?) haverokat szerezni.
2021. dec. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj valakihez hozzászólni. Keres olyan embereket akik jófejek És kedvesek. Ne félj meg szólítani valakit.

Drukkolok neked. Sok sikert.!^_^

2021. dec. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyára azt hiszik, hogy megbuktál, kétszer is azért, mert nem tanultál, azért vagy ilyen öreg.

Sajnálom. Esti tagozat van?

2021. dec. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Van, viszont ez szakmás suli, de ha idén elvégzem az érettségit tudok menni estire és megvan a szakma is...

Csak ki alkalmazna estist külső gyakorlaton (Autómechatronikus)

Egyébként Peti vagyok és köszi a válaszokat...

2021. dec. 8. 15:56
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
És te nem próbálsz meg hozzájuk közeledni? Ilyen van az én osztályokban is, jött hozzán évekkel ezelőtt egy visszahúzódó lány, azóta sem beszél senki vele...
2022. jan. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
osztályomban*
2022. jan. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!