Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Külső konzulens nem olvassa a...

Külső konzulens nem olvassa a szakdolgozatot?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon elcsúsztam a szakdolgozattal és egy nappal a határidő előtt készültem el. (apukám pár hete meghalt és konkrétan kiesett 2-3 hónap).

A belső konzulenssel folyamatosan ment a konzultáció,szinte 2 hetente.

Viszont a külső konzulensem nem is látta még a szakdogát , mivel nem volt időm eljdeni a készet, nyersen meg nem mertem neki megmutatnj,most meg már ugye beadtam. Ez gond? Ő a vezető a cégnél ahol dolgozom de valahogy sosem mutattam meg neki.

Nyilván most hogy beadtam majd neki is értékelni kell, viszont ugye nem segített,nem látta előtte,nem nézte át. Ez baj?

Felajanlotta a segítségét még az elején,hogy nyugodtan forduljak hozzá,de én sose tettem, kicsit tartok tőle.

23L



2021. dec. 9. 01:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azóta nem is beszéltetek róla?

Nem segít, hogy nem látta egyáltalán, ezt nem szokták szeretni, de most már így történt, nagy gond nem lesz belőle. Most már csak azzal a narratívával tudsz felé fordulni, hogy nem volt semmi gond, elakadás, amit a cégnél tanultál azt jól bele tudtad építeni (ha így volt). Valószínűleg lesz észrevétele, lehet mondani fogja, hogy máshogy kellett volna, de amúgy biztos jóra fogja értékelni, hiszen hivatalosan a nevét adta hozzá, az ő baja, ha nem is akarta látni mihez teszi ezt.

2021. dec. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem Édesapád miatt!


Hogy válaszoljak, nem tudom nálatok hogy van, de nekem is csak a témavezetőm olvasta korábban, a külső konzulens aki még értékelte ő nem. Nem is tudtam, hogy ki lesz az. Szóval ellenőritetni szerintem csak a belső konzulenssel kell.

2021. dec. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg, hogy munkahelyen nem merted ilyenekkel zavarni.
2021. dec. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!