Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek ebből lehet valami?

Szerintetek ebből lehet valami?

Figyelt kérdés
Szóval ugye a mi sulinkban igazgatói figyelmeztetés jár telefonozásért. A múltkor észrevette ezt egy tanárom (aki az egész osztályra pikkel) és bemártott az osztályfőnöknél. Végül nem lett belőle semmi, de az ofőm megfenyegetett, ha bármi panasz lesz rám beírat egy igazgatóit. Tehát, ha mondjuk beszélgetek egy órán és az adott tanár ezt elmondja az ofőmnek elmegy és beírat egy igazgatóit? Szerintetek valós lehet a fenyegetése?

2021. dec. 9. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
És akkor mi van? Ne rettegj már egy szaros igazgatóitól! Eleve nem győzné kézzel az igazgató, ha minden beszélgető gyereknek beírna, kb napi 500-at osztogathatna, másrészt mi történik, ha mégis igazgatóit kapsz? Nyaktilóba fektetek?
2021. dec. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1es nem fektetnek nyilván nyaktilóba, de ha nem muszáj nem kapok igazgatóit xddd


Ui. :Amúgy megnéztem és az iskola házirendjében sincs leírva, hogy ezért igazgatói járna

2021. dec. 9. 17:31
 3/5 A kérdező kommentje:
Szóval lehet, hogy csak a tanárok fenyegetnek ezzel
2021. dec. 9. 17:31
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván. Az igazgatóihoz minimum seggbe kéne rúgni az igazgatót.
2021. dec. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én sem hinném, hogy kapnál érte bármit is, én amikor még általánosba jártam, akkor egy viszonylag szigorú iskolába jártam, ahol szinte mindent megtiltottak. De ott is csak azért kapott egy diák igazgatóit, mert rongált a fiú wc-ben (vagyis nem is biztos, hogy kapott érte, mert nem tudták bizonyítani, hogy ő volt).


De ha ez megnyugtat, tegnap volt töri órám, ahol első padban ülök amúgy, szóval a tanár orra előtt, és én is telefonoztam. Pár perc múlva elvette tőlem, de óra végén vissza is adta. Meg dogánál a padtársam rólam nézte a megoldásokat és látta ezt a tanár, de neki sem adott semmit azért. Pedig nem ez az első eset.

Ezért nem is hinném, hogy egy egyszerű telefonozásért kapnál egy igazgatóit.

2021. dec. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!