Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Rendelkezik valaki a Kulturáli...

Rendelkezik valaki a Kulturális Antropológia II. tárgy vizsgájának kérdéseivel?

Figyelt kérdés

Az ELTE Gazdaságtudományi karon tanulok, felvettem a Kulturális Antropológia II. tantárgyat szabválként Prónai Csaba tanár úrtól.


Sajnos beteg voltam a második ZH idején, így nem sikerült megajánlott jegyet szereznem, vizsgáznom kell. Más tantárgyaim is vannak, amelyekre készülnöm kell, így erre nem jutna időm, bukni meg nem szeretnék.


Azt hallottam, hogy a tanár úr évek óta ugyanazt a kérdéssort használja a zhkra, illetve a vizsgákra is, és hogy ez megtalálható valahol az interneten. Kerestem, de nem találtam. Esetleg van valaki, akinek ezek megvannak? Sokat segítene, ha elküldené.



2021. dec. 17. 23:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az nagyon valószínűtlen, hogy pont itt a gyakorin fogsz ilyen embert találni. A Facebookon vannak mindenféle ELTE karos, szakos csoportok, ahol az efféle infókhoz könnyen hozzájutsz akár szaktársaidtól vagy felsőbb évesektől. Ha nagyon el vagy veszve, írj a HÖK-nek, tuti eligazítanak.
2021. dec. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Itt keresed? Hát nem tudom, de te nem ismered a veled együtt járókat?
2021. dec. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!