Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A kormány meghosszabbította...

A kormány meghosszabbította 2022 nyárig a rendkívüli jogrendet, az államvizsga mentességet viszont jelenleg nem, az marad 2021.augusztus vége. Szerintetek az államvizsga moratóriumot is kiterjesztik majd 2022 januári záróvizsgázókra is ?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon jól jönne, most államvizsgázok januárban, viszont államvizsgám nincs.


Az egyetemen mennek már a pletykát hogy nagyon benne van a pakliban, előző időszakokban is utólag jött a döntés a nyelvvizsga moratóriumról, előzőleg csak a rendkívüli jogrendet vezették be. Egy tanárom szerint jó esély van rá mivel választások lesznek áprilisban, ilyenkor általánosan mindenkivel engedékenyebbek szoktak lenn a kormányok, adakoznak jobbra-balra.

Ti hogy látjátok az esélyeket, lesz vagy nem lesz államvizsga moratórium ?



#nyelvvizsga #mentesség #nyelvvizsga moratórium
2021. dec. 19. 09:22
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
"Nekem nagyon jól jönne, most államvizsgázok januárban, viszont államvizsgám nincs." - javítom, értelem szerűen azt akartam írni hogy nyelvvizsgám nincs.
2021. dec. 19. 09:23
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
ha esetleg tanulnál is akkor addig simán meglehetne
2021. dec. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Ha naponta felteszitek ezt a kérdést, akkor sem tudja senki megválaszolni.

Én senkinek nem adtam volna mentességet.

Amúgy szerintem adnak.

2021. dec. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

2-es: Egy normális kérdést tettem fel, mi ez a személyeskedés?

Ennek én nagyon örülnék mert ez engem pozitívan érintene. Elég szar életfelfogás lenne tőlem ha azon siránkoznék hogy mennyire igazságtalan a dolog. Volt már olyan is hogy engem érintett egy-egy dolog az életben nagyon hátrányosan másokkal szemben. Ennyi erővel az egész életbe ne örüljek semminek sem?

2021. dec. 19. 12:34
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A 2.-nak azért van igazsága, mert ha tanulsz, ami sosem felesleges időpocsékolás, akkor nem kellene ezen rágódni.
2021. dec. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Én ezt értem hogy van benne igazság, ha kell majd a nyelvvizsga akkor meg is csinálom, de ha nem szükséges akkor egy gonddal kevesebb.

Annyi életbölcsességet meg már hála égnek szedtem magamra, hogy ilyenkor megtanultam már magasról letolni azt hogy ez igazságtalan másokkal szemben, volt hogy ilyen butaságokon rágódtam volna, de már ezen túl vagyok.

2021. dec. 19. 13:13
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem rágódnál rajta, nem írtad volna ki a kérdést. Ettől függetlenül senki sem tudja mi lesz. Azt, meg hogy egyszer fenn, egyszer lent, megtanuljuk, ha akarjuk, ha nem, ez van.
2021. dec. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%
Igazából mindegy is megadják-e mert ezek az emberek ugyanúgy semmit nem érnek majd, hisz tudást nem adnak, max. a diplomájukat kapják meg.
2021. dec. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
8. Jó nagy marhaságot sikerült leírnod, gondolom sose jártál egyetemre.
2021. dec. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Tanuljatok mert ott fogtok a szégyenpadba iázni akiknek köszönjük a megjelenést de ez most nem jött össze 😎🤣🤣🤣😹

De az ünnepség végén maradhattok visszahordani mindent a helyére ha már ott vagytok....

2021. dec. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!