Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek lesznek lezárások...

Szerintetek lesznek lezárások az omikron miatt?

Figyelt kérdés

Egyre több ország korlátoz, úgy hogy mindjárt szilveszter, akkor mi lesz utána? Rengeteg helyen rekordot dönt a fertőzött szám.

-Szlovákia, Hollandia, Ausztria, és meg egy pár ország el sem indítja az osztályokat!

A Who fő igazgatója szerint, egy egész cunami jöhet!

A deltánál megértettem hogy nincsenek mivel szinte senki sem korlátozott.

De itt meg be sem robbant és mindeki korlátozzik



2021. dec. 30. 13:27
1 2
 11/14 anonim válasza:
35%
Szerintem választásokig nemigen akar lezárásokat a kormány, hisz rengeteg embertől venné el újra a munkát.
2022. jan. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
2022. jan. 18. 15:02
 13/14 A kérdező kommentje:
Így sem tud egy csomó ember dolgozni, mert nagyon sokan betegek!
2022. jan. 18. 15:02
 14/14 anonim ***** válasza:
35%
A védettségivel igazolással és a maszkkal ugyanúgy élem az életemet, mint a covid előtt. Voltam Ausztriában sielni, Prágában szilvesztereztem, Budapesten voltam koncerten, moziban, plázákban, szalagavatón, színházban és még sorolhatnám. Akkor miért is kéne bezárni az iskolákat?
2022. jan. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!