Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Általában a konzulens (saját...

Általában a konzulens (saját tanár) jobb értkelést ad, a szakdolgozatra, mint az opponens?

Figyelt kérdés

2022. jan. 3. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Ha rendszeresen konzultáltál a konzulenseddel, és figyelembe vetted a javaslatait, akkor jó értékelést fog adni. (A szakdolgozatod őt is minősíti, mivel a leadásához kell az ő engedélye, azaz jóváhagyta.)
2022. jan. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen ezt tudom. 45 oldalbol, az elso 20 oldalba tett megjegyzest, azokat javitottam.


A masodik reszben ( 25 oldal) oda nem írt semmit. Akkor az hibatlan? Es akkor a birslatbN max pontot kéne adnia rá ezek alapján.

2022. jan. 3. 20:34
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Ha egyáltalán nem írt oda semmit, akkor két verzió van: még nem olvasta el az egészet vagy nem kell benne mit javítani.

Emiatt ne aggódj, szinte az összes konzulens jó értékelést ad - ha tartod magad a javaslatokhoz és a határidőkhöz -. Nem tudom milyen pontszámokra gondolsz, nálunk a konzulensnek és a bírálónak is jegyet kellett adnia.

2022. jan. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ez meg novemberben volt mikor a vegso beadas elott elkuldtem neki.


Nalunk 1-tol 100ig kell pontoznia es 91tol otos 80tol négyes. Megadott szempontok szerint. Es kb 70pont a 2. Reszere vonatkozik

2022. jan. 3. 20:51
 5/10 anonim ***** válasza:

"a vegso beadas elott elkuldtem neki"

Na de mennyi idővel előtte? Simán benne van, hogy nem volt rá ideje, hogy végigolvassa...

2022. jan. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Nekem pl a belső opponens jobb összpontot adott (igaz csak 3 ponttal), pedig végig konzultáltam a témavezetőmmel, mindent megcsináltam amit mondott, javíttatott.


De ígyis 5öst adott mindkettő úgyhogy nem érdekel:D

2022. jan. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#3, előtte 3 héttel.
2022. jan. 3. 21:15
 8/10 A kérdező kommentje:
Amikorra kerte kuldeni, kuldtem.
2022. jan. 3. 21:16
 9/10 A kérdező kommentje:
🙏🏻
2022. jan. 4. 13:12
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha hallgatsz rá, akkor igen.
2022. jan. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!