Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akinek nincs rá semmi elfogadh...

Akinek nincs rá semmi elfogadható indoka, az miért szokott tesióra alól felmentést kérni? Nincs kedve hozzá?

Figyelt kérdés
Miért lett ez "divat"?
2022. jan. 15. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Lusta disznó.
2022. jan. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem most lett ez divat, régen is volt ilyen.
2022. jan. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Ha a tanár engedi, akkor divat. A lányoméknál egy állat a tesitanár, egész órán futnak, meg padokon ugrálnak, már a gyerekemnek is fáj mindene. Ennek eredményeképp a fél osztály felmentést kér. A lányok persze mindig menstruálnak, a fiúk meg nem tudom mi miatt. Amúgy fura is, mert a menstruáció miatt az én időmben soha nem adtak felmentést, max, könnyítést, a terpesztett lábbal végzendő gyakorlatokat nem kellett csinálni, és ennyi.

A lányoméknál pont múlt héten borult a bili emiatt, 7 diák tesizett, mindenki más felmentést kért. Szerintem maguknak csinálták, mert első alkalommal nem kellett volna engedni. Persze a sulinak is meg van kötve a keze, mert igazolatlant nem adhat, egyest nem adhat, a szülők felelősségét látom ebben. Bár tőlem is kérte a gyerek, hogy írjak felmentést, egyszer-kétszer még meg is tettem, de folyamatosan nem vagyok rá hajlandó, és ezt ő is tudja.

2022. jan. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi számít elfogadható indoknak? Mert nekem például a tanár nem fogadta el, hogy nem kapok levegőt futáskor.
2022. febr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!