Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A PTE-n milyen a közösség?

A PTE-n milyen a közösség?

Figyelt kérdés
Elsősorban azon diákok véleményére vagyok kíváncsi, akik oda járnak. Jól érzed magad az egyetemen? Könnyen beilleszkedtél? Milyen az alapvető hangulat? Hátrány, ha valaki nem kollégista, hanem minden nap bejár? Mennyire nagy a klikkesedés kolisok és nem kolisok között? Minden érdekel, ami ezzel kapcsolatos.
2022. jan. 22. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

PTE MIK-es vagyok, teljesen oké, bár én nem vagyok nagy közösségi ember, illetve 27éves vagyok,és 1. villamosmérnök :D Koliról nincs infóm, pécsi vagyok, így a lakhatásom megoldott.

Könnyen beilleszkedtem, vannak jó fej skacok akikkel szoktunk tanulni, összejönni gondolkodni, dumázni :)

2022. jan. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát azt mondod, hogy úgy is be lehet jól illeszkedni, hogyha nem vagy kolis? Valószínű én sem fogok kapni kolit, és ettől (is) tartottam legjobban, hogy így nem lesz lehetőségem senkivel úgy igazán össze barátkozni.
2022. jan. 22. 18:30
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem igen, én alapozónál ismertem meg sok "havert" azóta rendszeresen dumázunk :)
2022. jan. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2022. jan. 22. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!