Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tesiórán kell még a tornadress...

Tesiórán kell még a tornadressz valamelyik suliba?

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból kérdezem mert nálunk régen általánosba kellett a tornadressz végig és nem vehettünk rá szinte semmit, maximum melegítőt ha hidegbe tesiztünk kint.


Csak így eszembe jutott mert épp pakoltam a régi dolgaimat és előkerült néhány régi dresszem és ezzel együt feljöttek az emlékek.


Nem tudom hogy most is kell-e még hordani a dresszt tesin vagy már nem. Amikor én voltam iskolás még sok iskolába kellett a dressz tesire, de nem mindenhol.



2022. jan. 23. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:
42%

Már 20-30 éve se kellett..


Hány eves vagy?

2022. jan. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kell
2022. jan. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nekünk ugye fehér póló fekete nadrág és ugye benti cipő
2022. jan. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
pirososszuujjutorarua
2022. jan. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lányom iskolájába még kérték de csak alsóba. Amikor felsős lett már fehér póló és fekete rövidnadrág kellett. Unokahúgom ebbe a tanévbe kezdett abba az iskolába és már nekik sem kell alsóba. Én 2010 be végeztem abba a suliba és felsőbe is kérték még a dresszt de akkor nem csináltak belőle gondot ha rávettünk egy pólót esetleg nadrágot, de kellett a dressz csak nem értem minek.
2022. jan. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én húsz éve voltam alsós, még bőven kellett rövid ujjú kék tornadressz. Felsőben fehér póló, kék rövidnadrág.
2022. febr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 2016-ban ballagtam általánosból, és nálunk kb. 6-ik osztályig kellett, ha nem volt 1-es.😂 (Csongrád megye kisebb városa..)
2022. máj. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Általánosban nem kellett, de a gimnázium, ahová járok, a 9-10.-es lányoktól elvárja a kék/fekete tornadresszt tesiórán. Ált.isk. osztálytársammal együtt u.a. suliba jöttünk, és meglepődött, mikor közölték. Semmit sem vehetnek rá.

Nekünk, fiúknak ujjatlan atlétatrikót kell hordanunk combközépig érő tornanadrággal, meg fehér zoknit, bár ez nem a kérdés része.

2022. jún. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8-as ez melyik gimnázium? Csak azért kérdezem mert ezen csodálkozom, egyes általános iskolákba még kérik de max az alsós lányoknak kell hordani. Meg én egyetlen egy gimiről tudok ahol még nem olyan régen kérték a lányoktól mert egy rokonom oda járt éppen, de neki csak 9.osztályba kellett és utána a tanár elment a suliból aki nagyon maradi felfogású volt és megkövetelte, és onnantól dressz sem kell már oda.
2022. jún. 29. 13:30
 10/10 anonim válasza:
Kell igen, de már csak kevés helyen.
2023. júl. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!