Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Iskolai kiközösítés / bántalma...

Iskolai kiközösítés / bántalmazás miatt tudok egyéni tanrendben tanulni?

Figyelt kérdés
Osztályfőnöknek hiába szólok erről, nem igazán tud fegyelmezni...

2022. márc. 11. 19:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Csak nyomós indok miatt engedélyezik.

Tovább kell menni az igazgató felé ha ez sem segít, a fenntartó felé.

2022. márc. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1. Mit értesz/értenek a nyomós indok alatt?
2022. márc. 11. 19:33
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez elég nyomós ok! Ha nem tudsz iskolát váltani, ami jobb megoldás lenne- persze a legjobb lenne- ha az iskola határozottan kiállna melletted és tenne a bullizás ellen! Kérelmezd az egyéni tanrendet, ird le hogy mi az oka, minél jobban, legalább nyoma van, hogy jelezted, hogy problémák vannak. Remélem megoldódik a helyzeted.
2022. márc. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%

google: egyéni munkarend igénylése

Első találat: [link]


Segítségemért (ami kábé 1 percembe került) utalj át 1 ezer forintot a Vöröskeresztnek!

2022. márc. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#3. Utolsó tanévem lenne ebben az iskolában, szóval az iskolaváltás felesleges szerintem. Főleg, hogy lehet máshol sem lenne jobb.


#4. Ezt én is láttam, de nem említik az iskolai bántalmazást, ilyenkor mi van?

2022. márc. 11. 20:23
 6/12 anonim ***** válasza:
5. Mert ilyen elvileg nem is fordulhatna elő. Azt is ki kellene deríteni, hogy neked mi a közrehatásod abban, hogy terrorizálnak. Mert elmondod itt, de ez nem biztos, hogy igaz vagy így igaz.
2022. márc. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ilyen rövid idő alatt nem tudják elbírálni, most már egyszerűbb, ha kibírod ezt a kicsit.
2022. márc. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fogalmazd meg úgy az egyéni helyzetet, hogy beleférjen. Olyan közeg jelenleg az osztályod, ahol nem tudsz a tanulásra megfelelően koncentrálni, pedig az utolsó évben különösen fontos lenne számodra.
2022. márc. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vagy elmész a nevelési tanácsadóba, vagy pszichológushoz- és kérsz egy szakmai ajánlást ami alátámasztja, hogy nem megfelelő az iskolai környezet számodra, pszichoszomatikus tüneteket, szorongást okoz.. Szóval csak fogalmazd meg jól az okokat, hogy megfeleljen annak amiket ott felsorolnak.
2022. márc. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hányadik osztály?
2022. márc. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!