Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosi egyetemre készülők,...

Orvosi egyetemre készülők, hogy álltok a felkészüléssel?

Figyelt kérdés

Hogy haladtatok a felkészüléssel az érettségikre?

Most hogy így közeleg, nem kezdtek kicsit izgulni?

Ki hogyan készül, és hova adtatok be a jelentkezést?



2022. márc. 13. 14:38
 1/6 anonim válasza:
100%

Izgulni nem izgulok, nincs értelme. Mióta az eszemet tudom erre készülök. Jelenlegi állás szerit napi 3-4 órát tanulok, inkább irodalom/töri tételek kidolgozására megyek most rá + biosz/kémia emelt érettségik megírására

Sorrend: szte áok, pte áok, de áok

Pest nem mert ott nem akarok 6 évet élni

18l

2022. márc. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Borókabokor válasza:
100%

Én kb. fél éve készülök komolyabban rá, ismétlőt teszek biosz-kémiából (másodszorra próbálkozom). Elsőre nem sikerült, bár az összes többi érettségim jó lett, de egyáltalán nem tudtam, hogy kell tanulni és nem is voltam őszintén szólva elég biztos a dolgomban.


Én tulajdonképpen még mindig nem izgulok, bár már csak két nap van a kémiavizsgáig - elég tutin felkészültem cirka fél év alatt, ha az ember nem stresszeli magát folyamatosan és nem gondolja túl a dolgot, nem is olyan nehéz az anyag. Nem is kell mindennap 8 órákat tanulni (bár én néha lenyomtam egy-egy 12 órányi tanulást) - nem sokat kell, hanem mindig, a rutin az ami számít.


Én főleg a kémiás számolásokra feküdtem rá az elején, meg az embertanra, letudtam a nehezét, aztán a rizsákat átvettem. Flashcardokkal tanulok meg ipaden oldogatok feladatokat, így minden tök jól rendszerezve van és már nem kell papírokkal bajlódni, azt középsuliban nagyon utáltam.


Én Pécsre készülök, bár pesti vagyok, de a POTE sokkal jobban a szívemhez nőtt, nagyon fasza a közösség.


Sok szerencsét, semmi para!

2022. máj. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát mindenesetre sok sikert kívánok minden érettségizőnek, és remélem mindnekinek sikerül bejutni, ahová szeretne!


Tuti baromi ügyesek leszünk! xD

2022. máj. 7. 11:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok, csak most találtam rá erre a kérdésre. Kinek hogy ment végül, hány pontra számítotok? :)
2022. jún. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 411 pontom lett csak:(
2022. júl. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért szurkolok, Pécsre vagy Debrecenbe szerintem van esélyed! ;)
2022. júl. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!