Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetemen a legjobb a...

Melyik egyetemen a legjobb a gazdaságinformatikus MSc képzés?

Figyelt kérdés

Legjobb alatt a legerősebb, naprakész gyakorlati (a munka világában alkalmazható) tudást értjük, ill. ami a szakmában a leginkább elismert.

Hol tudom megnézni, hogy a mérnöki alapképzésemmel hány kreditet fogadnak el? Ez egységes, vagy egyetemenként változik és csak a kreditelismerési kérelem beadása után derül ki. Azaz pl. saját kreditszámításom alapján hiába tervezem, előfordulhat hogy más egyetemi elbírálás, számítás miatt el se tudom kezdeni a mesterképzést?


A fő kérdés a hazai egyetemekre vonatkozik. Viszont érdekel világszinten is, hogy melyek a legjobbak. MSc in Business Information Systems ha jól tudom. Biztos van erre honlap, felsorolás. Ill. külföldi egyetemeknél a „Master Degree” és „Master of Science” közt mi a különbség?



2022. márc. 21. 18:42
 1/2 A kérdező kommentje:
Látom a témában jártasak még nem olvasták. Bármi ötlet, máskor melyik kategóriába kerüljön ilyen kérdés hogy minél több releváns válasz érkezzen?
2022. márc. 22. 21:37
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem sok súlya van egy infós Msc-nek.A munkáltatókat nem érdekli, több pénzt se fogsz ezért kapni és jórészt a tananyagok nagy részét megtanulhatod autodiktata módon.A munka világában használható tudás nagyon nagy százalékát a munkahelyeden fogod megtanulni és nem az egyetemen. Én a Corvinusra tippelnék, ott indult pl. elsőnek a képzés is, de nem lehet igazán releváns összehasonlítási alapja az embernek amíg ki nem próbálta az összes egyetem gazdinfó képzését(és ilyen ember nincs is kb.)
2022. máj. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!