Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 6. féléves vagyok, BGE KVIK....

6. féléves vagyok, BGE KVIK. (7 féléves képzésen). Eltolnám a szakdolgozatom? Többi lent

Figyelt kérdés
Most volt a szakdolgozat témaválasztási időszak. Én eltolnám a szakdolgozatom, tehát nem a 2022 őszi, hanem a 2023 tavaszi félévében írnám meg. Akkor az államvizsga is csúszik. Hogy van a nyári záróvizsga időszak? Mik a következményei ekkor mindennek? Egy teljes félévet csúszok gondolom?

2022. márc. 29. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Tanulmányi és vizsgaszabályzat!! Ha 3 év nem volt elegendő, hogy egyszer is kézbe vedd.
2022. márc. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Altalaban akkor szerveznek ilyen esetben kesobb, azaz a Te esetedben nyaron allamvizsgat, ha van par ember, akit erint. Szerintem ez a reszlet nem feltetlenul van benne a TVSZben, de azert tenyleg utana olvashatnal. A Tanulmanyi Osztalyt nem tudnad megkerdezni, h hany embertol van nyari allamvizsga, ha van? Nalunk pl. ket harom embernek nem szerveznek kulon allamvizsgat, minimum ot vagy hat hallgato eseten mennek bele, ugyhogy az illeto, aki halaszt, egy evet is csuszhat a diplomaval, ha ugy alakul. Viszont nalunk relative keves emberrel futnak az evfolyamok. Szerintem keves vizsgazoval amugy eleg xar lehet az allamvizsga, mert a bizottsagnak ugy tobb ideje van egy emberre. Nalunk ez nyilt titok, dorzsolik is a tenyeruket, de aztan vegul megsem szemetkednek, csak valoban tobbet kerdeznek.
2022. márc. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Igaza van a 2.-nak. Azzal nem sokra mész, hogy nála/ nálunk mi hogyan van.
2022. márc. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak pár alap információért jöttem, erre van az oldal!! Fölösleges bunkó kommenteket máshol is tudok olvasgatni, de látom az ittenieknek mennyi élete van hogy az én kérdéseim alá írkálnak haszontalan dolgokat!!
2022. márc. 29. 20:19
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
4. Te egy értetlen tahó vagy. Értelmes válaszokat kaptál, úgyhogy kisebb arcot, ha szabad kérnem!!
2022. márc. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Melyik komment volt itt bunkó???
2022. márc. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Senki nem volt veled szemben bunkó, de most én lehet, hogy az leszek, előre is bocsánat. A múltkori kérdésedben még azt kérdezted, hogy tudsz-e csúszással is "időben" államvizsgázni, tehát tényleg úgy tűnik, hogy olyan alapvető dolgokkal nem vagy tisztában, amik le vannak írva a TVSZ-ben. A GYK nem arra való, hogy más nézegesse helyetted az egyetemi weboldalt, ugyanis nem, ez nem feltétlen "alap információ", mert minden évben változhat. Felnőtt ember vagy, lehetnél annyira önálló, hogy magadnak utánanézel az egyetlen hiteles forrásnak (ami az adott egyetem TVSZ-a), vagy ha más nem, írsz a Tanulmányi Hivatalnak, ugyanis egyedül ott tudnak neked 100%-ban megbízható és pontos választ adni, nem itt. Nehogy már más legyen bunkó amiatt, hogy erre képtelen vagy.
2022. márc. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!