Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért vonzom jobban a nőket,...

Miért vonzom jobban a nőket, mióta nem önmagamat adom?

Figyelt kérdés
Alapvetően egy rendes srác voltam régebben, és úgy is neveltek, hogy mindig adjam önmagamat. Aztán több csalódás és sikertelenség után elegem lett és elkezdtem lenéző, beszólogatós, nemtörődöm fajta lenni és nem foglalkozni a lányokkal. Azt figyeltem meg, hogy rengeteg nőnek imponál ez, de nem értem miért. Régebben sem voltam a seggükben, nem pitiztem, meg semmi, de akkor valamiért nem vonzottam be őket. Néha kicsit kényelmetlenül érzem magam így, hogy más embert mutatok.

2014. dec. 8. 17:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne már, az ilyeneket nő létemre egyszerűen képtelen vagyok felfogni :D Az egy dolog, hogy süt valakiről, ha nem önmagát adja, ott van az is még emellé, hogy soha nem kellene egy bunkó férfi.
2014. dec. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mert a nők azt szeretik ha "magad vagy"... Hát ha-ha egyáltalán nem szerik.


Mit szeretnek? Ezt amilyen lettél. És nem csak a random ribik, hanem a "szolidabb" csajok is, mert hát ez "de férias" meg menő meg ha ilyen vagy tuti lesz erőszakos szex vagy bdsm azt meg főleg imádják. Sajnos.

2014. dec. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Azért, mert ez kell a nőknek, miközben pont az ellenkezőjét állítják.
2014. dec. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

azt csináld ami sikerre visz,az hogy az nem önmagad,nos az sza*-rügy,


a legtöbb nő biztatást vár,hogy megmutasd hol a helye.

2014. dec. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mert ez kell a nőknek, a bunkóskodás meg a megalázás. Az, hogy "add önmagad", a legrosszabb tanács, amit csajozáshoz kaphatsz. Ha nem vagy alapból egy tapló, meg kell játszanod magad, na és persze hazudni sem árt néha.
2014. dec. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én már azt sem tudom létezik e valójában az igazi "önmagam"

rengetegszer játszottam csajok előtt hol a keményet, hol az okosat, hol hülyét kinek éppen mi jött be.

Szép vagy sem, az igazi énemmel nem tudnék barátnőt szerezni.

A hosszabb kapcsolatok híve vagyok. Nem gyúrok az egy éjszakásokra ennek ellenére néhány összejött. :)

Komoly kapcsolatom 3 volt, ebből kettő egy-egy évig tartott, illetve a jelenlegi lassan fél éve.

Igen, nekem egy év már komoly kapcsolatnak számít!

23/F

2014. dec. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
pár hónapot én komoly kapcsolatnak tartok.Ki a f*-aszom bír elviselni ilyeneket évekig?legalább főzni tudnának.
2014. dec. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Kurtz Bickle ***** válasza:

Szerintem a csipkelődést és az ilyen sértegetős poénokat minden nő szereti. Ez a kulcs, nem a taplóság. Ehhez nem kell megváltozni.


Én úgy vagyok vele, hogy aki "alapból" nem mutat érdeklődést irántam, az így járt. Hát ki vagyok én; hát ki ő, hogy neki valami külön műsort csapjak?


Nekem nem kéne semmilyen nő, ha csak ilyen mesterkélten tudom "megszerezni".

2014. dec. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sértegetős poénokat szeretik?


Mondom majd neki "olyan a szagod mint egy tornazsáknak". Viccesen.

2014. dec. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

8: Végre valaki, aki nem játszik szerepet, és képes úgy küzdeni egy nőért, hogy közben önmagát adja :)

Mindenki másnak annyit tudnék mondani, hogy ha komoly kapcsolatot vár, azt nem egy olyan nőtől fogja megkapni, akit színlelt bunkósággal vett le a lábáról.

2014. dec. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!