Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nem megyek el szobelire...

Ha nem megyek el szobelire akkor lesz valami?

Figyelt kérdés
Tavaly végeztem, 5 tárgyból érettségiztem, nagyon jo eredményekkel. Idén egyetem mellett úgy döntöttem megcsinálom az informatika érettségit, mert kicsit maximalista vagyok és kellett volna az ECDL bizonyítvány, (hogy beleirhassam az oneletrajzomba) befizettem, készültem ra, azonban nagyon rosszul sikerült ugyanis nem sikerült befejeznem és nagyin elizgultam, én úgy ereztem kevés volt ra az idő, nagyon szöszmötölős volt. Csak az 5osre mentem, de valószínűleg nem lesz meg meg maxos szobelivel sem, max 4es. Muszáj elmennem így is szobelizni?
2022. máj. 16. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem mész el szóbelizni, az érettségid érvénytelen
2022. máj. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem lesz. Nyilván a pénzt elbukod, és az elméleti lehetőségét is annak, hogy meglegyen az ötös. Amúgy 2022-ben kevés haszontalanabb papír létezik, mint az ECDL, pláne, ha lesz egy diplomád is. Én a helyedben megvárnám az írásbeli eredményét, hátha nem lett az olyan rossz.
2022. máj. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy muszáj? Elvisz a rendőr? Hogy mondhat ilyet felnőtt ember bármire is, ami nem törvényi kötelességed, hogy "muszáj"? Mire számítasz, mi történik, ha nem mész el? De azért az írásbelid eredményét nézd meg, hátha jobb, mint gondolod.
2022. máj. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!