Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bárczis diplomába bekerül,...

Bárczis diplomába bekerül, hogy hanyadik alkalommal mentem át egy szigorlaton, illetve hogy UV alkalom volt-e? Számít ez egyáltalán?

Figyelt kérdés
Megbuktam életem első vizsgáján és az szigorlat volt. Rettegek tőle, hogy mi lesz, ha bekerül a diplomába és emiatt nem vesznek fel sehova, mert nem elsőre lett meg (gyógypedagógus leszek).

2022. máj. 31. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
A diplomában a minősítés lesz benne, a mellékletében vannak a jegyek.
2022. máj. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még az a jegyed sem lesz benne, amivel végül sikerült átmenni, csak a diploma minősítése, amihez még nagyon sok faktor hozzájárul a szigorlati jegyed mellett. Ettől még lehet szuper diplomád, a mellékletet pedig semelyik munkahely nem nézi. Én is Bárczis vagyok és kettest kaptam a ped. szigorlaton, mert nekem ez az a téma, ami nagyon de nagyon nem érdekel. Nem ugráltam örömömben, de elfogadom. Fej a fejjel, senki nem fogja tudni, hányadszorra mentél át.
2022. jún. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.:)

Már nem aggódom rajta.

Elfogadtam, hogy a létező legrosszabb vizsgáztatókat fogtam ki...

Bízom benne, hogy a következő alkalommal már nem ők lesznek és sikerülni fog.

2022. jún. 9. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!