Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Azért adhat büntetést a...

Azért adhat büntetést a tesitanár, ha azt mondod neki, hogy egyszerűen nincs kedved tesizni, mert úgyis van még 1 alkalom, amit elengedhet?

Figyelt kérdés
Nálunk úgy van, hogy ha 3 alkalommal nem tesizel, akkor ír be a tanár egy egyest. Akkor tulajdonképpen nincs beleszólása, ha én kétszer azt mondom (mindenféle betegség, vagy sérülés nélkül), hogy nincs kedven tesizni.

2018. szept. 6. 17:55
 1/4 anonim válasza:
Valszeg a bunkó stílusod miatt még jól meg is szivat, nemhogy adna felmentést. :D
2018. szept. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem felmentést kell adnia, hanem számolnia kell az ilyen alkalmakat, és ha 3 összegyűlik, akkor írhat csak be egyest.
2018. szept. 6. 18:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam is ilyen volt gimiben, csak ott rontottam el hogy visszaéltem a rendszerrel ezért egy idő után rám nem vonatkozott ez a szabály és alkalmanként bevéste a tanár az egyest :D, szóval játszhatsz ezzel de azért ne élj vissza vele. Illetve nem kell őszintének lenni, mond azt hogy sajnos otthon felejtetted a cuccod azt kész.
2018. szept. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezért simán adhat egyest mert ugye trógerság miatt nem akarsz tesizni, mivel ez nem kedv kérdése. Persze ha úgy állsz hozzá, hogy odamész megmondod neki hogy nem igazán érzed jól magad, és nem elsumákolni akarod az órát csak megkéred hogy adjon némi könnyített feladatokat, de rendesen átöltözöl, odaállsz a sorba stb...

Én az úszásórát sunnyogtam így el. Igaz én mindig jártam, szerettem úszni, csak egyszer volt olyan nap amikor nagyon nem volt hozzá kedvem, nem tudom elmondani miért, de egyszerűen semmi kedvem nem volt úszni. Odamentem a tanárhoz és megmondtam neki őszintén hogy nem igazán vagyok toppon, enyhe rosszullétre hivatkoztam és kértem hogy ha van rá mód akkor könnyített feladatot adjon, mert tudtom hogy aznap vettük volna a rajt indulásokat vagy mit már nem emlékszem pontosan, é ahhoz nem igazán volt kedvem hogy ugráljak a vízbe, és mondtam hogy ha kell átöltözök és elúszkálok én bent csak ilyen ugrálásokat ne kelljen mert nem igazán érzem toppon magam. Akkor mondta hogy ne öltözzek át, csak papucsot vegyek fel és segítsek neki a füzetbe beírni a pontozásokat.

2018. szept. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!