Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosi vagy jogi egyetemre...

Orvosi vagy jogi egyetemre menjek?

Figyelt kérdés
Szòval az a helyzet, hogy jogi egyetemre szeretnék menni, mert érdekel, de természettudomànyokbòl is jò vagyok és az orvostudomàny is érdekel. Gondoltam orvosjogàsz leszek, műhibaperekből sok van, de kézügyességem meg nincs, és nem tudom magamat elképzelni orvosként. Mit csinàljak: menjek egyből jogra, vagy pròbàljam meg az orvosit, ès majd később elvégzem a jogàsz szakot?

#Orvosjogàsz
2022. jún. 3. 16:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
19%
Vagy akár csöves is lehet még belőled.
2022. jún. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a stílussal jobb is ha nem mész betegek közé. Picit több alázatot, és nézz utána, rengeteg orvosi szakterület van ahol nem kórházban, műtőben kell dolgozni. Ha a jog közelebb áll hozzád, testhezállóbbnak érzed (tehát nem csak ilyen felszínesen "érdekel" mint az orvoslás), akkor nyilván azt válaszd. A nagy ambícióidat később is valóra válthatod, de maradj a földön, ne az legyen hogy két szék közt a pad alá esel. (#6 voltam.)
2022. jún. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Címzetes orvos nem lesz egy bíró sem attól, hogy sok műhibaperben vesz részt vagy sok könYvet olvas, ezt te sem gondoltad komolyan :D én is megkaphatnám így másodéven a diplomámat akkor, mert végignéztem a Grace klinikát… orvos egy úton lehetsz, ha elvégzed a 6 éves orvosi egyetemet.
2022. jún. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!