Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskolás vagyok. Nagyon...

Középiskolás vagyok. Nagyon bosszant, hogy az iskolában minden osztálytársamnak van telefonja, csak nekem nincsen. Mindenki mellett ül valaki, csak mellettem nem ül senki, és a telefonjukról csalnak, és a tanárok nem szólnak érte. Miértkell telefon?

Figyelt kérdés
2022. jún. 5. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
Vegyel telefont 🤷
2022. jún. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Arra jó a telefon, hogy tudj telefonálni, vagy ha mondjuk netezni akarsz rajta, akkor azt is tudj, ha lesz lehetőséged az adott telefonon. Vagy hogy bármely más funkcióját használd. Persze telefon nélkül is lehet élni, ha mindent, ami szükséges el tudsz nélküle intézni. Viszont fontos dolog, hogy ha majd munkát szeretnél keresni, jobb ha van telefonod, mert legtöbbször felhívnak, amikor a jelentkezésedet elbírálják és lehet, hogy van olyan hely, ahol nem keresnek meg, ha nem adtál meg telefonszámot. (Velem pl. szerintem volt is már ilyen.)
2022. jún. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!