Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvostanhallgatók, ti milyen...

Orvostanhallgatók, ti milyen módszerrel tanultok?

Figyelt kérdés

Van valami technikátok a tanulásra? Beosztjátok, hogy egy nap hány anyagrészt kell megtanulnotok?


Illetve nekem van egy olyan személyes problémám, hogy képtelen vagyok “magamban tanulni”, ha nem mondom fel hangosan az anyagot, akkor nem ragad meg.

Közben látok nagyon sok embert, akik a könyvtárban ülve tudnak tanulni. Nekem az valahogy lehetetlen küldetés.


2022. jún. 9. 09:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok a megszólított csoport tagja, de mindig is voltak ilyen emberek, mint én is, akiknek kell a hangos tanulás. Én emiatt nem tudtam soha könyvtárban tanulni. Szerintem emiatt ne érezd rosszul magad, tanulj otthon. Vagy ha a könyvtárban van egy eldugott sarok, akkor suttogva esetleg megpróbálhatod. Én személy szerint azért sem szerettem soha a könyvtárat, mert folyamatosan tömeg volt ott, az emberek jöttek-mentek, könyveket pakoltak, laptopokon írogattak, néha suttogva váltottak pár mondatot egymással, és ez a sok nesz nekem nagyon zavaró volt.
2022. jún. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
77%
Még nincsen levegő se annyira, a többiek nekem elvonják a figyelmemet, inkább én is sokszor hazajöttem
2022. jún. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!