Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kinek mi véleménye ezen...

Kinek mi véleménye ezen ELTE-s kiegészítő informatikai képzésről?

Figyelt kérdés
[link]

2022. jún. 9. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakinek még van ingyen tanéve, és szeretne még egy évig egyetemista maadni, van benne ráció.


(Kérdés, hogy ezeket a krediteket beszámítják-e. Tehát pl. az informatika tanárszak 4 félév (ha már van tanári végzettséged) ebből kettőt ki lehet-e váltani ezzel. )


A kurzusoknál én rákeresnék a markmyprofessor.com-on az oktatókra, és az alapján döntenék. Engem a felsoroltak közül egyedül Abonyi-Tóth Andor tanított, nagyon színvonalasan. (HTML alapjait és webes techológiákat, jól felépített online segédanyagokat adott és jól magyarázott, gyakorlaton hamar rájött, hog mi a problémád, és hogy mi annak az oka, szóval ajánlom)


A tematika alapján Illés Zoltán "alapismeretek" leírásában ez a rész: "Böngésző használat, böngésző, mint ftp kliens, keresés a „neten” - hát ezt nem tettem volna bele, nem egyetemi szint, ezt már egy ügyesebb általános iskolás és egy átlagos középiskolás is alapból tudja :)

2022. jún. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem elfogytak az állami féléveim, de mivel visszadobták a szakdolgozatomat, így lehet ezt is tanulnám... aztán később lehet rá állnék valami informatikai átképzésre...
2022. jún. 9. 21:56
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme, mivel értelmezhető diplomát (BSc, MSc) nem ad, így a CV-dben nehézkes feltüntetni, így viszont már nem éri meg. Többet ér akkor már youtube-on, udemy-n eltölteni egy évet és onnan (sokkal gyorsabban) tanulni.
2022. jún. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!