Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségi bukásos történet?

Érettségi bukásos történet?

Figyelt kérdés
Van valakinek? Ki bukott meg érettségin és miért? Hány pont hiányzott hogy átmenjen? Mi(k)ből bukott, hogyan dolgozta fel lelkileg? Otthon hogyan fogadták dolgot? A tanár mit reagált rá? Ment az adott tárgy(ak)ból szóbelizni/pótérettségizni? Azóta meg lett érettségi? És ha igen hányasra javított? Melyik évben volt az érettségi?

2022. jún. 25. 19:11
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
85%

Van.

Én buktam meg, két tárgyból is, mert nem lett elég pontom. Ott nagyon más miatt nem lehet megbukni.

Angolból, matekból buktam.

Úgy dolgoztam fel, hogy számítottam rá, mert előtte már félévig olyan depressziós voltam az érettségi miatt, hogy alig ettem, és szinte már semmit nem is aludtam, és állandóan 24 órában ideges voltam, és gyomorgörcsöm volt. Az, hogy buktam az már nem rontott ezen.

Nem fogadták sehogy, nem érdekelt senkit.

A tanár is leszarta.

Igen, mentem szóbelizni, mert csak írásbelin buktam meg, de ott meg is lett hála az égnek.

Igen, van érettségim, még azon az éven meglett, mert mint írtam szóbelin átmentem. Kettes lett mindkettő, az angol 28%, a matek picit jobb.

2019-ben érettségiztem.

Azóta megtanultam egyedül, itthon angolul közel B2-es szintre, és most egy másik nyelvet is tanulgatok. A matek viszont azóta sem az erősségem.

Azóta szereztem pár szakmát is, és dolgozom.

Egyébként angolból négy évig olyan tanárom volt, hogy nem tanultunk semmit, csak filmet néztünk magyarul órán. De a matek is hasonló volt, ott három évig csináltuk ezt, és 12-ben kaptunk normális tanárt, azért is lett meg a kettes egyébként, mert 12-ben kezdtünk el tanulni vele, meg mentem hozzá mindig konzultációra szóbeli előtt, és még ott is sok mindent elmagyaràzott. Ha marad végig ez a rohadék nő, akivel nem tanultunk semmit, akkor a kettes se lett volna meg.

De tervben van a matek szintemelő, meg az angol nyelvvizsga is.

2022. aug. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
33%
ja
2022. aug. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 NTBS ***** válasza:
63%
Biztos van ilyen, de én még nem halottam.
2022. okt. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
100%

Én szerencsétlen nyomorult hülye átvergődtem kettessel mindenhol, haverom megbukott majd augusztusba újrament és pótvizsgán átment hármassal, és még őt vették fel szegedre térítésesre egy szerencsésebb évbe amikor lent volt a ponthatár...


Neki lett diplomája, nekem azóta se.


Érettségim éve : 2001

2022. okt. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 A kérdező kommentje:

#14

Komolyan bukás után javított, eljutott még egyetemre is utána meg diplomás lett?

2022. okt. 5. 08:40
 16/53 anonim ***** válasza:
100%

Ja..


Kellett még valami nyelvvizsga is neki, meg ugye a technikusit ami akkor még egy év volt csak az érettségi után akkor még beszámították plussz pontra.

2022. okt. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim válasza:
100%

6-os válaszoló vagyok, sikerült az őszi érettségi matekból!

# Kérdező köszönöm a biztatást, amit még nyáron írtál.

Annyit még a tavaszi matek érettségi bukásomhoz hozzátennék,hogy csak én buktam az osztályomból a 2022 tavaszi érettségin a 23 főből.

Jobb volt idegen tanároknál az írásbeli és a szóbeli is. A volt sutyerák iskolai matek tanárom pedig bekaphatja...

2022. nov. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim válasza:
100%
Ismerősnek puskázás miatt érvénytelenítették az írásbelije egy részét. A szóbelin szerzett pontjai pedig nem voltak elegek ahhoz, hogy meglegyen a kettes.
2022. dec. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
100%
Nincs is jobb kombó, mint amikor valaki egyszerre hülye és gerinctelen.
2022. dec. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
63%

"Egyik matektanár ismerősöm mesélte, hogy 13 ponttal ment szóbelizni hozzá az érettségiző. Majdnem mindenkit sikerült megmentenie teljes jószivvel, de az egyik srác nem tudta, hogy mennyi -5+4, ez már neki is sok volt és megbuktatta. Mennyit is ér egy érettségi?"


Az ugye -1?

2023. jan. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!