Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségi bukásos történet?

Érettségi bukásos történet?

Figyelt kérdés
Van valakinek? Ki bukott meg érettségin és miért? Hány pont hiányzott hogy átmenjen? Mi(k)ből bukott, hogyan dolgozta fel lelkileg? Otthon hogyan fogadták dolgot? A tanár mit reagált rá? Ment az adott tárgy(ak)ból szóbelizni/pótérettségizni? Azóta meg lett érettségi? És ha igen hányasra javított? Melyik évben volt az érettségi?

2022. jún. 25. 19:11
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
37%
Végig hallgattam azt, ahogy egy ritka idióta volt osztálytársamat méghozzá, mert a póttételt sem tudta magyarból, ami az árvácska volt. Ott magyarázott, hogy tőle ne a filmet kérdezzék, hanem a könyvet, egyébként láttuk nem egyszer magyaron, nem volt új sem. És megbukott, sőt, kérte, hogy buktassák meg amiért nem képesek a könyvről kérdezni, mert neki ebből elege van. Na mondom ez hülye, én meg az eckogákat húztam amit életemben egyszer olvastam át, mégis atmentem valahogy, de az Árvácskát hogy nem lehet megúszni...
2023. jan. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
48%
eckoga helyett ecloga
2023. jan. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
4%
Tudom, Radnóti eclogái, de k csúszott az l helyére
2023. jan. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
38%
figyeltél volna
2023. jan. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
4%
Neharagudj anyu nézd el légyszi
2023. jan. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
56%
Nem kell mentegetőzni kisfiam.
2023. jan. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
4%
Oké
2023. jan. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim válasza:
20%

Én megbuktam töriből, mert az osztályfőnököm volt a töri tanár. Szerenád után elég ittasan felhívott a lakásába és boroztunk. Nem akartam lefeküdni a dagadékkal és bosszúból írásbelim 2es lett, a szóbelin megrántott.


Pót érettségin októberben 5re érettségiztem egy másik iskolában.

2023. ápr. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
Fellebbezés után is lemaradt egy ponttal az angolról, így nem is kaphatott érettségi bizonyítványt, mert nem jó részpontszámot reklamált meg. Mindezt akkor, amikor jött a covid is a munkanélküliséggel...
2023. ápr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim válasza:
90%

Idén vagyok túl a matekon, ami az írásbeli részt illeti, bukta...

Az idei feladatsor sokkal nehezebb volt az előző évieknél, és több osztálytársam is ezen a véleményen van.

A kommenteket olvasva tényleg sokakat buktattak már matematikából érettségin.


#1-es hozzászóló te egy hős vagy (értsd pozitívan!)

2023. máj. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!