Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Irodalom tanárok, ti mit...

Irodalom tanárok, ti mit gondoltok arrol, hogy Németországban a szakmatanulásnál nincs irodalom tantágy?😜

Figyelt kérdés
Csak Fachrechnen(szakmai számolás), Deutsch(Német nyelvtan, de az is nagyon alap) meg Szakmai tantárgyak. Nincsen se Antigané, se Kotkodály Zoltán, is semmi más hülye vers meg költő. Ja is van ingyen Villamos/buszjegy meg adnak 800€ ösztöndijat is aki nagyon okos az meg csinálhat Realschulabschlusst is. Is csak három év nem, mint a magyar technikum 5 év. JA, IS UTÁLOM AZ IRODALMAT!

2022. szept. 13. 15:27
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
97%

Hajrá, irány oda, aztán te is lehetsz bumburnyák fritz...

Ja, hogy ahhoz nyelvtudás is kéne ugyebár...


:D

2022. szept. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
97%

Sz* r bait, de egye-fene válaszolok. Ez amerikaiasított neolib szakbarbárnevelés szerintem.


Mondjuk abban igazuk lehet hogy a proliknak nem feltétlen kell tudni ilyeneket, de én kitartok amellett hogy a népnevelés fontos dolog.


Ingyen meg semmi sincs

2022. szept. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
97%

Oda ne szaladjak, milyen nagy egód van…


Mielőtt belém kötnél Ausztriában élek, de nem fogom lenézni Magyarországot, meg azokat a tantárgyakat, amiket ott tanítok, mert nem élek ott, nem pofázok mindenbe bele és nem gúnyolódom rajtuk.

2022. szept. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
97%
Ha ezeket nem érted meg és még ilyen átlátszó trollkérdést is generálsz akkor szimplán tapló vagy
2022. szept. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
#1 Ugyebár apám német, is tökéletesen tudok németül, vagyis jobban mint te!
2022. szept. 13. 15:44
 6/31 A kérdező kommentje:
#2,3 Aki szakmát tanul annak a szakmában kell jónak lenni nem versekből meg irodalomból.
2022. szept. 13. 15:46
 7/31 A kérdező kommentje:
#4 Is ez nem trokérdés, mert idáig egy magyar kapitalista Technikumba jártam is ott álandóan az irodalomal terrorzáltak. Most meg Németországba tanulok szakmát is ott heti egy óra irodalom sincs.
2022. szept. 13. 15:48
 8/31 anonim ***** válasza:
96%
akkor miért itthon szenvedsz?
2022. szept. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
#8 Ki mondta, hogy most Magyarországon vagyok? Olvasd el a jetes válaszomat.
2022. szept. 13. 15:50
 10/31 anonim válasza:
97%

6#


Jaj de éled a korszellemet...

Nem akarsz több lenni? Miért állsz meg a tahóságnál?


7#


Most is kapitalista technikumba jársz, már csak NSZK van

2022. szept. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!