Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Fakultáció választás?

Fakultáció választás?

Figyelt kérdés
Elsősorban középiskolai tanárokhoz szól a kérdésem.Idei évtől tényleg csak olyan tantárgy választható amiből legalább 4,8 az átlag?Kutattam a neten,de semmit nem találtam.

2022. szept. 13. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Központi szabályozás nincs a fakultáció választásra. A 4,8-as átlag vagy városi legenda vagy az iskolád belső szabályzata.
2022. szept. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
ja
2022. szept. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez csak sulin belüli ajánlás.

Én pl 4,6 körüli átlagon voltam magyarból, amikor faktot kellett választani, senki egy rossz szót nem szólt, hogy hallod, ne már. És akkor se szólt volna senki kötelező érvényűen, ha a 2,5 körüli matek átlaggal matek faktot akartam volna, csak ilyen, hallod ez se megy, a nehezebb se fog menni, nem jó ötlet ez.

2022. szept. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez erősen tanárfüggő, nálunk a 4,5 alatti átlagú osztálytársaimat nem engedte a magyartanárom magyar faktra. A többinél nem volt ilyen.
2022. szept. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!