Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gyerekek csak én fagytam ma...

Gyerekek csak én fagytam ma meg az iskolába?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom, nagyon kabátba mentem, hiába volt becsukva az ablak majd szét fagytam vastag pulcsiba! És még szeptember közepe van! Máskor ilyenkor pólóban meg kapucnis pulcsiba jártam! Mi lesz itt télen? Szerintem amúgy nem lesz iskola kegyetlen befűteni ezt te,

2022. szept. 19. 15:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
9-es: el kellene tán olvasni a korábbi hozzászólásokat, meg úgy gondolkodni. A magyar iskolák nagy része régi, lepukkant épület, hatalmas termekkel, amiket régen sem lehetett jól kifűtni. Emellett szörnyű, és leromlott szigeteléssel, aminek következtében a meleg alig marad meg, a hideg meg jön be. Emellett javarészt folyamatosan ülni kell. Én nem tudom, hogy milyen kerületben jártál iskolába, de én még soha nem láttam egy gyereket sem télen has-és bokavillantással, és személy szerint én nyáron látok csak papucsban és szandálban embereket az utcán. Lehet, hogy a prostik télen is mutogatják magukat, de pár kivétel miatt nem kellene ezt lepedőként ráhúzni a teljes 7-18 éves iskolai korosztályra és szandálokkal meg hasvillantásokkal jönni, amikor kifagynak az iskolák, meg a lakások is.
2022. szept. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
59%

11.

Én nem tudom hol éltél eddig, de pl a csajok 90%-a télen is bokavillogtatással mászkál.

2022. szept. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

#11 köszönöm!


#12 Szerintem ezt hagyjuk, ma kötött pulcsiba voltam poloval alatta és éreztem hogy a hátam fázik csukott ablakkal! Ennyit erről

2022. szept. 19. 23:25
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát Budapesten éltem mindig is, tény, hogy nem a nyolcker környékén, de látom sikerült megfogni a lényeget. Attól, mert látsz pár lányt az utcán, akiknek nincs stílusuk és hőérzetük, attól még a többségnek van! Miért kell általánosítani, és betámadni a kérdezőt, vagy bárki mást? A kérdezőről még csak az sem derült ki, hogy fiú vagy lány, de rögtön nőkről beszélsz, a 7 kommentből (ami nem egy reprezentatív mennyiség) előtted meg csak kettőről derült ki, hogy lány írta. Értem, hogy nyilván valamilyen komplexusod van a nőkkel szemben, de próbálj meg ezen felülkerekedni.
2022. szept. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

13.

Gondolom trikó és/vagy ing ismeretlen fogalom. Meg úgy általában a réteges öltözködés.

2022. szept. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
46%

14.

A kérdező lány, ebben biztos lehetsz.

Az általánosítás meg nem véletlen, a többség bizonyos ruhadaraboknál (igen pl titokzokni, de pl gyakran szandál, szakadt gatya, fiúknál rövidnadrágozás 10 fokban) az időjárást teljesen figyelmen kívül hagyva öltözködik. Lásd 13-at is, csodálkozik, hogy egy szál pólóra pulcsit kell húznia és az istennek nem venne még egy réteget, pedig még mindig fázik.

2022. szept. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nálunk egyetemen most viszonylag jó még az idő, de én is gondolkoztam, hogy hogyan készüljek majd a későbbi hidegekre.

Eszembe jutott például, hogy sportboltokban lehet kapni sí-vagy biciklis, vagy bármilyen aláöltözőket, amik direkt jó meleg anyagból vannak, ugyanakkor elég testhez simulóak, fel lehet venni rájuk a normális utcai ruházatot :) Ha jönnek a nagy hidegek, én is be fogok ruházni egy-két ilyenre, a Decathlonban például biztosan lehet kapni.

2022. szept. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!