Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy még fel nem vett tárgyat...

Egy még fel nem vett tárgyat el tudok ismertetni?

Figyelt kérdés
Az "egyik" kötvál tárgyam 2 félévre van felosztva, viszont amit itt tanulunk tananyagot abból én már szereztem tanúsítványt, amit mind a tanár, mind az egyetem enged elismertetni. Az idei "részére" már ez meg is történt és meg is kaptam érte az érdemjegyet/krediteket, a kérdésem az lenne viszont hogy ugyan azokkal a dokumentumokkal (én 2 évig tanultam azt amit itt 2 félévre bontanak, tehát 1 papírom van belőle) elfogadtathatom már most a jövő félévi tárgyat (úgy hogy erre épül), hogy még azt nem vettem fel, vagy ugyan úgy ki kell verekednem magamnak a kurzuson a helyet, felvenni és úgy elismertetni? (valamint hallottam oylat is, hogy "Egy adott ismeretanyag elsajátításáért egy alkalommal adható kredit", ez akkor azt jelenti, hogy így akár már nem is válthatom be?
2022. szept. 28. 13:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Ahány egyetem, annyiféle megoldás. Miért nem a Tanulmányi Osztályra mész be, vagy írsz nekik emailt?
2022. szept. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!