Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van már arról bármiféle...

Van már arról bármiféle információ hogy melyik iskolákban, melyik szakokon törlik el a nyelvvizsga-kötelezettséget?

Figyelt kérdés
A "naaagy" bejelentés óta csend van, pedig akkor az volt a tájékoztatás, hogy várhatóan az ősz elejére megszületik a döntés.

#egyetem #nyelvvizsga #diploma #nyelvvizsga-kötelezettség
2022. okt. 3. 08:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Tele volt vele a média
2022. okt. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

#9

Igen, ettől volt hangos minden augusztusban. Több idén végzett ismerős is ebben még reménykedik.

Én jövőre végzek, és hát jó lenne, mert hadilábon állok az idegen nyelvekkel.

2022. okt. 6. 17:45
 13/16 anonim ***** válasza:
én idén végeztem és szintén hadi lábon állok az idegen nyelvvel hiába próbálkozok mindig túlságosan ráfeszülök,stresszelek. Nah több tízezreket spórolnák ha nem kéne nyelvvizsgázni (nem mindenkinek van felesleges 30-40 ezer forintja)
2022. okt. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#13

Az első sikeres nyelvvizsga díját visszafizeti az állam.

2022. okt. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Én megértelek #13. Van már egy diplomám, akkor csak alapszintű nyelvtudást vártak el. Vért izzadtam, egyszerűen nincs érzékem az idegennyelvekhez. Most vén fejjel jövőre ismét diplomáznék, de egyszerűen nem fogok tudni összekaparni egy középszintű nyelvvizsgát. Ráadásul egyáltalán semmi szükségem sem lesz rá (eddig sem volt).
2022. okt. 10. 15:24
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Az alapszintű nyelvvizsgál teljesen megbékélnék.Nekem se szükséges munkám során az angol nyelv ha még is kéne simán nyelvvizsga nélkül is meg tudom magam értetni. Nem értem hogy mikor fogom majd angolul baráti levelet,panaszlevelet vagy éppen újságcikket fogalmazni angolul.
2022. okt. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!