Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire vegyem komolyan ezt...

Mennyire vegyem komolyan ezt a sok zh-t az ELTE jogi kar első évében? A közgazdaságtantól kell tartani?

Figyelt kérdés
Kezdek parázni a sok vizsgától, viszont a barátaimat se akarom elhanyagolni.

2022. okt. 3. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
Nem kell tanulni, nem azért megy az ember egyetemre, hanem a bulik miatt.
2022. okt. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Remélem kirúgnak. Már így is túl sok a haszontalan jogász.
2022. okt. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne kéne komolyan venni? Tanulni mentél egyetemre.
2022. okt. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Közgazdaságtanból néhány éve volt profilváltás, de a régi szerintem nehezebb volt, mégis azért át lehetett menni, de én nagyon sokat tanultam közgazdaságtanra, szerettem is, és azért ötöst így sem kaptam. Azt hiszem, hogy legrosszabb esetben szóbelin, nem volt az a kibuktatós tárgy, szerintem most sem az talán. Amúgy, ezt simán megkérdezhetted volna felsőbb évfolyamcsoportban, miután nálunk ezek megszervezve vannak, itt csak random emberek válaszolnak többnyire. Viszont, ha fel kell tenned kérdésnek, hogy komolyan kell-e venned a zárthelyi vizsgákat, akkor még egyetemre való sem vagy. Az egyetemre azért megy az ember, mert diplomát akar és elhelyezkedni. Nyilván vannak gyengébb tárgyak, kinek mi, de amikor az ember elsős és fogalma sincs semmiről, arról sem, hogy mi fekszik és mi nem, akkor ilyet megkérdezni konkrétan a szakma és a képzés komolyságának semmibevétele.
2022. okt. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen hozzáállással nem éled túl az első évet sem a jogon.
2022. okt. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!