Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BCE pénzügy msc vagy ELTE...

BCE pénzügy msc vagy ELTE pénzügy msc vagy BME pénzügy msc?

Figyelt kérdés

A BME és ELTE mellett az szól, hogy indul kereszt félévben.

Az érdekelne legjobban, hogy hol melyülnek el igazán az anyagban és lehet újat tanulni. Illetve, hogy melyik mellett lehet legalább 20 órában dolgozni.



#BME #ELTE #Corvinus #BCE #pénzügy MSc #pénzügy mesterszak
2022. okt. 22. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Így, ebben a sorrendben: BCE - ELTE - BME. Mindegyik teljesen jó.
2022. okt. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%

"melyik mellett lehet legalább 20 órában dolgozni"


Ez leginkább akkor lehetséges, ha nem nappalin végzed a szakot, egyébként kicsit körülményes.

2022. okt. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1-es értem mire gondolsz, de azért egy kis bepillantás nem lenne rossz egyik szakhoz se, hogy mégis mire lehet számitnai.

2-es azért ezt igy nem jelenteném ki, Bsc mellett is tudtam 20 órában dolgozni, tudtommal az elte-én elég rugalmas órarend van és számitanak rá, hogy dolgozol mellette. BCE-ről az ellenkezőjét hallottam, BME-ről meg nem sok infót találtam.

2022. okt. 23. 11:32
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
#3. Mármint nem jelentenél ki annyit, hogy körülményes? Én meg nagyon is kijelenteném. Ez messze nem azt jelenti, hogy nem lehet megoldani, de hatványozottan nehezebb ahhoz képest, mintha levelezőn próbálkoznál, ráadásul "legalább" 20 órát írtál, ami simán jelenthet teljes munkaidőt is. Az ELTE órarendje valóban elég rugalmas, a probléma inkább azzal szokott lenni, hogy sok munkáltató nem nagyon az. De azért nem esélytelen, persze. A Corvinuson valóban nehezebb megoldani.
2022. okt. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4. Jogos valóban körülményes dolgozni egyetem mellett, legalábbis jóval körülményesebb igy az egyetem, mintha nem dolgoznál mellette. Arra is írtam, hogy nem jelenteném ki, hogy elte-én szinte nehezebb e levelező mint a nappali(legalábbis nekem igy jön le), mivel pléldául nem kaphatsz megajánlott jegyeket stb.

De igazad van nem voltam elég specifikus.

Jársz valamelyik egyetemre az emlitettek közül?

2022. okt. 23. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!