Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért csak Egerben és Nyíregye...

Miért csak Egerben és Nyíregyen van levelező tanárképzés?

Figyelt kérdés
2022. okt. 28. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Van rá igény? Gondolom a hihetetlen erkölcsi és anyagi megbecsülés miatt ilyen vonzó a pálya.
2022. okt. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
Egerben mindent is lehet tanulni mindenhogy is. A legfostalicskább főiskola a világon, tele alja alakokkal. Ja tudom, már egyetem, ami még külön nevetséges.
2022. okt. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A válasz egyszerű: a kényszer miatt. A levelező tanárképzés azokon az egyetemeken van meghirdetve, ahol a bevétel növelése érdekében mindenképpen szükség van többlet-hallgatókra. Senki nem szeret szombatonként dolgozni, különösen családos emberek nem. Viszont nehéz egy tanszék fennmaradása mellett érvelni, ha az adott tanszéknek összesen 10-15 hallgatója van, az 5 évfolyamon együttvéve. A levelezős hallgatóktól ugyanúgy be lehet szedni a tandíjat vagy állami támogatást, és lehet a hallgatói létszám statisztikáit javítani.
2022. okt. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3. Tehát akkor ez. Én azt hittem, színvonal különbség miatt. Máskülönben egy ELTE, PTE, SZTE is indítana levelezőn.
2022. okt. 30. 02:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!